BAT TARİHİNE 4 GÜN KALA İDRAR POZİTİF KAN NEGATİF

funda5757

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2023
18
1
26
Merhaba arkadaşlar bat tarihim 8 Ekim ben dün gebelik testi yaptım FREELY STRİP gebelik testi ve silik çizgi gördüm. Ovulasyon testi kullanıyorum 24 eylülde yumurtlamam gerçekleşti bir gün öncesi ve sonrasını değerlendirdim. Son adet tarih başlangıcım 11 Eylül. Silik çizgiden sonra kan verdim sonuç <2,0 çıktı. Reglime 3 gün var sizce neden böyle çıktı.

Merhaba arkadaşlar bat tarihim 8 Ekim ben dün gebelik testi yaptım FREELY STRİP gebelik testi ve silik çizgi gördüm. Ovulasyon testi kullanıyorum 24 eylülde yumurtlamam gerçekleşti bir gün öncesi ve sonrasını değerlendirdim. Son adet tarih başlangıcım 11 Eylül. Silik çizgiden sonra kan verdim sonuç <2,0 çıktı. Reglime 3 gün var sizce neden böyle çıktı.
Bu test yalancı pozitif çıkarabiliyor
Gününüzün geçmesini bekleyin başka markayla tekrarlayın o da pozitif çıkarsa yeniden kan verin bence

aynı ğün yumurtlama görmüşüz.benimde testim negatif bir an önce adet olmak istiyorum bu kasık ağrıları öldürecek beni

3 haftadır falan folik asit kullanıyorum benim aşırı kaşık batmalarım olunca ondan şüphelendim
benim bel gögüs kasık bacak hepsi var ölüyorum şu an .ama kist var bende geçen ayda çok ağrım oldu kesin hamileyim dedim ama değilmişim.kistim patlamamıs büyümüş:KK43: adetin geçince tekrar yap canım

Sizinle bat ve yumurtlama tarihlerimiz aynı kanda çıkmadıysa idrar testiniz yanlış sonuç vermiş olabilir adet olmazsanız 9-10 Ekim gibi tekrar test verin isterseniz

Bu test yalancı pozitif çıkarabiliyor
Gününüzün geçmesini bekleyin başka markayla tekrarlayın o da pozitif çıkarsa yeniden kan verin bence
Bugün kanıtım oldu hafif kahverengi ve şeffaf değişik. Resim yüklemek istemedim ama normalde böyle olmaz regl öncesi koyu kahverengi olurum eski kan gibi ama bu öyle değil.

X