Bayhan'dan Deniz Seki yorumu

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
Hapse girdiği için bir şarkı yarışmasında Deniz Seki tarafından çok ağır şekilde eleştirilen Bayhan, tutuklanan Seki hakkında konuştu. Bayhan, "Herkes ektiğini biçer" dedi.
Sitene Ekle
bayhan-dan-deniz-seki-yorumu-4983198.Jpeg

11 yıl önce yayınlanan bir şarkı yarışmasındaki jüri üyesi olan Deniz Seki ile yarışmacılardan Bayhan arasında gergin anlar yaşanmış, tüm Türkiye onları konuşmuştu.

Seki, cinayet işlediği ve cezaevinde yattığı ortaya çıkan Bayhan Gürhan için şunları söylemişti:

"BUNLARI AFOROZ ETMELİYİZ"

"Bir Popstarda olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz"

BAYHAN: ONUN HAPSE GİRMESİNDEN MUTLULUK DUYAMAM

Seki, bu yaşananlardan yıllar sonra uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis yattı. Cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra 6 ay boyunca polis tarafından aranan ve önceki gün yakalanan Deniz Seki hakkında Bayhan'ın ne diyeceği merak konusu olmuştu. Deniz Seki'nin 11 yıl önce cezaevine girmiş olduğu için rencide ettiği Bayhan şimdi ise Deniz Seki'ye saldırmak yerine "Onun hapse girmesinden mutluluk duyamam" dedi.

"HERKES EKTİĞİNİ BİÇER"

Seki için "Herkes ektiğini biçer" diyen Bayhan, ünlü sanatçının uyuşturucu ticareti suçlamasıyla tutuklanması için şunları söyledi:

"Ben hangi suçtan olursa olsun cezaevine girmiş olan bir kişi için mutluluk duyamam. Ben de cezaevine girmiş bir kişiyim. Aradan geçen zamanda ıslah oldum. Deniz Seki de cezaevinde kendisi ile hesaplaşma yoluna gidecektir. Kendi vicdanı ile kendisi hakkında en iyi kararı yine kendisi verecektir" Sabah

Deniz seki çok şımardı,paran var, güzelliğin,şöhretin var evli adamla birliktelik neyin nesi sonra uyuşturucu , mütevazi olabilirdi , sosyal projelerde iyi işler çıkartabilirdi ama yapmadı

zevki sefa peşinde değerli zamanını heba etti sahte dostlarla
kim var şimdi yanında ?nerede o dostlar ?

Olayı hatırlıyorum Seki ilk hapse girdiğinden beridir aklıma hep Bayhan'ın bedduasını aldığı gelirdi:KK17: Bayhan da bugünü mü bekliyomuş acaba yıllar sonra adam içindekini kustu:KK35:

deniz sekinin durumu için en başından beridir üzülüyorum ve ona haksızlık yapıldığını düşünüyorum. en azından bu işi yalnız yapmayıp, sadece onun ceza alması konusunda...

bayhan'da çok büyük bir olgunlukla cevap vermiş helal olsun.

İşte insan ne oldum dememeli; ne olacağım demeli..
Anlayamıyorum bu hayatları hiç dertleri yok, Dünya olaylarına algıları kapalı zaten zevki sefa peşinde koşuyorlar. Bomboş bir hayat. Ünlülerin neden uyuşturucu türü şeylere yatkın olduğu ele alınmalı.

O diyalogu çok net hatırlıyorum.
İnsanı aşağılarken kendin de ne olacağını bilmeden yaşadığının farkında olmalı insan.
Bir anlık gaflet onun hayatını nerelere getirdi...
Varken yok oldu.
Demek ki ne olacağım demeli insan, ne oldum değil. :KK69:

X