bebeğe röntgen

umutsuz degil

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2023
47
12
34
Arkadaşlar 4 aylık bebeğime belden aşağı olmak üzere iki bacağının filmi çekildi.çift pozisyonda. O günden beri uykularım kaçıyor desteğinize ihtiyacım var kafamdan atmaya çalışıyorum ama olmuyor. Böyle giderse destek alacağım. bebeğimin yüzüne bakamıyorum. aranızda bebeğine film çektiren var mı aylıkken. TÜKENDİM SANIRIM DÜŞÜNMEKTEN

Biri altı aylık nöroloji çektirmişti,biri 1 yaşında çekilmişti şuan büyüdüler. 5 ve 6buçuk yanındalar bi problem yok

Arkadaşlar 4 aylık bebeğime belden aşağı olmak üzere iki bacağının filmi çekildi.çift pozisyonda. O günden beri uykularım kaçıyor desteğinize ihtiyacım var kafamdan atmaya çalışıyorum ama olmuyor. Böyle giderse destek alacağım. bebeğimin yüzüne bakamıyorum. aranızda bebeğine film çektiren var mı aylıkken. TÜKENDİM SANIRIM DÜŞÜNMEKTEN

Neye tukendiniz ben anlayamadim? Tukenmeye yer mi arıyorsunuz?

8 gunlukken tum vucut rontgeni cekildi ilk kizima, covid suphesiyle.
3 aylikken kaka sebebiyle cekildi.
18 aylikken kolunda kirik mi var diye cekildi.
25 aylikken rota sebebiyle cekildi, acaba bagirsaklarda baska bir sorun mu var diye.

2.kizima 2 aylikken rontgen, 3 aylikken 2 ayri ultrason, 4 aylikken yine ultrason, 6 aylikken mr cekildi.

Bebelerimin yüzüne neseyle bakabiliyorum, cunku tukenmeye yer aramiyorum.

haklısınz bu kdar takmam normal değil zaten o yüzden buraya yazdım benim takmamda bazı seyler etken oldu bebeklerinize uzun ömürler dilerim

Profil mesajlarınızı da okudum, cocugunuza rontgen cektirdiginiz icin sizi "bebeginize ne yaptiginin farkinda misin" diye azarlayan doktoru rezil edin, cok ciddiyim.

Okudugunuz ve sizi paranoyaya sürükleyen makaleleri de burada paylasin ki baska insanlari delirtmesinler mimlensinler.

Paranoyaninizi okumadan cocuklarim icin olanlari yazdim.

Bebekken kalca rontgeni cekilmistim, kalca cikikligi suohesiyle, 38 yaşındayim 2 saglikli cocuk dunyaya getirdim, hicbir rahatsizlik gecirmedim, ameliyat dahi olmadim.

17 ve 15 yasinda iki yegenim var, onlarda rutin uygulama olarak kalca rontgeni cekildi, gayet sagliklilar.

8 yasinda tam 4 yegenim var, onlar da kalca rontgeni cekildi cok sagliklilar.

6 yasinda 2 yegenim var, bunlar ciger rontgeni cekildiler sagliklilar.

Benim bebeğim 11 Aylk kırkliyken daha kabızlık sorunu için kaç kere röntgen çekildi. Kalça gelişim geriliği içinde ayda bir çektirdim 6 aylik oldu şimdi de 3 ayda bir röntgene giriyor. Tukenilecek ne var bilemedim ben şimdi evet iyi değil ama bu kadar tükenecek Kadar ne olabilir doktorlar niye hemen röntgene yollasın ki o kadar kötüyse

Profil mesajlarınızı da okudum, cocugunuza rontgen cektirdiginiz icin sizi "bebeginize ne yaptiginin farkinda misin" diye azarlayan doktoru rezil edin, cok ciddiyim.

Okudugunuz ve sizi paranoyaya sürükleyen makaleleri de burada paylasin ki baska insanlari delirtmesinler mimlensinler.

Paranoyaninizi okumadan cocuklarim icin olanlari yazdim.

Bebekken kalca rontgeni cekilmistim, kalca cikikligi suohesiyle, 38 yaşındayim 2 saglikli cocuk dunyaya getirdim, hicbir rahatsizlik gecirmedim, ameliyat dahi olmadim.

17 ve 15 yasinda iki yegenim var, onlarda rutin uygulama olarak kalca rontgeni cekildi, gayet sagliklilar.

8 yasinda tam 4 yegenim var, onlar da kalca rontgeni cekildi cok sagliklilar.

6 yasinda 2 yegenim var, bunlar ciger rontgeni cekildiler sagliklilar.
tesekkür ederim dünden beri burda yazıştığım insanlar sayesinde daha iyiym . üzüntüden sütüm kesilmişti

Benim bebeğim 11 Aylk kırkliyken daha kabızlık sorunu için kaç kere röntgen çekildi. Kalça gelişim geriliği içinde ayda bir çektirdim 6 aylik oldu şimdi de 3 ayda bir röntgene giriyor. Tukenilecek ne var bilemedim ben şimdi evet iyi değil ama bu kadar tükenecek Kadar ne olabilir doktorlar niye hemen röntgene yollasın ki o kadar kötüyse
doğru doktor ve iletişim çok önemli

X