Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebeğim agulamıyor

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

izmirliiiii

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
3
0
30
Bebegim 5. Ayin icinde kiz cocugu.demir ilaci ve d vit ve biogai gaz damlasi kullaniyoruz.demir ilacini 1 haftadir kullaniyoruz.gecen ay tv de kirmizi balik cizgi film i cocuga izlettik hosuna gidince her agladiginda actik.1 haftadir izletmiyoruz.ama 3. Ayda yeni agulamaya baslayan bebegim artik agulamio zorla guldurmeye calisiyoruz herseyi agzina goturuyor yiyemeyecgini anlayinca sinirleniyor agliyor her istedigini aglayarak yaptirmaya calisiyor iki haftadam beri sagina soluna donup yuzustu yatmaya basladi kafasini kaldiriyor ceee oyunu oynarken gulumsuyor ama kahkaha atmiyor hic ses cikarmio sadece gulumsuyor.benim canimi sikan konu 5 aylik olmasina ragmen konusmaya agulamaya civildamaya calismiyor ayni durumla karsilasan var mi

Benim de bebeğim dogru düzgün agulamadi ki,anlattıkların gayet olmasi gereken seyler.Her bebek bir degilki.Belki karakteri oyle çocuğun.Bende malesef istemesemde bir kac aydir kukuliyi aciyorum,zorda kaldijca çünkü uyumayan ve hic durmayan bir cocuk.Bazen tuvaleti saatlerce tutuyorum aciyorum kukuliyi gidiyorum ne yapayım
Bence gereksiz telas yapma,cok gozune carpan birsey olursa doktorunla konusursun

Selamlar, endişe etmeyin lütfen. Ama yakından takip etmek önemli dil ve hareket becerilerini. Bu tip gelişim evrelerini takip edebilmemiz için çok güzel bir uygulama var, içinde makale video gibi paylaşımlarla bir sürü doktor uzman farklı konularda bilgiler veriyor. Böyle bir şeyi başucu uygulamanız yapıp fayda görebilirsiniz hatta doktorlara soru da soruyorum ben, kısa sürede dönüş yapıyorlar. şuradan takip edip indirebilirsiniz Login • Instagram

X