Bebegim için bu mübarek gecede dua

Hayırlı kandiller herkese..
Beni tanirsiniz şükür cvs sonucm temiz çıktı siz arkadaslarim sayesinde çok dua ettiniz bana ama bugün mutlu güzel kontrolum giderken esimide istedim yanımda cinsiyet öğrenecektik. Ama malesef bebegimde sorun çıktı..
Bacaklar kısa egri duruyor kimildamiyor dedi doktor ankaraya sevkketti.yine bir yolculuk başlıyor. Kızım olacakmış canım melegim benle birlikte oda üzülüyor annesi ona mutlu huzurlu bir şey göstermedi ki yeni hamileyim hissedeyim derken ruh gibi kaldim öle içime kapandim birden aglayamiyorum da allahim inşallah sifasini verir..
Sabır dicem yine
Sizlerden bugün ve bugunlerde dua bekliyorum..
Yasin okuyup
Salavat.ihlas fatiha gonlunuzde ne kadar güzel dualariniz varsa ihtiyacım var. Simdiden tüm kk teşekkür ederim..
Merhaba canım melegin hayırli olsun insallah tek bir drla kalma, bazi drlar göz korkutmayi çok guzel başarıyor. Inan buna yavrucağında birsey yok aynısı bizim başimıza geldi yigenime dr bir bacagi bir bacagından sakat down sendromlu demis gelinimize aldirin demiş başka dra goründü yok öyle bisey demiş bu doktorda doğuruna kadar göz yaşı eksik olmadi gelinimizde yigenim doğdu suan 5-6 yaşında abisini suya götürür susuz getirir o derece akılli maşallah üzulme Rabbim yardımcin olsun iyi doktorlarla karşılaştırsın Mevlam

Kızlar bebek için iskelet yapısı geride dediler kollar bacaklar kısa ve ödem var çene yok gibi sıkıntılı göğüs tarafı buyuk karin dar. Bir sürü sorun 2 saat incelendi uzmanlar çağrıldı bu bebek her yeri anarmallik var işimiz uzundu beklemedik.özürlü yurumezde dediler. Pazartesiye kaldı baya uzadı uzmanlar aldirmak için bir hafta düşünün dedi geldik eve ama ne yapcaz dusunuyoz ole burada tekrar goruncem kaç uzman aynı dedi ama aldirmiycam ne olursa olsun bilmiyom allahim yardim etsin. Dualarinizi için teşekkür ederim

Kızlar bebek için iskelet yapısı geride dediler kollar bacaklar kısa ve ödem var çene yok gibi sıkıntılı göğüs tarafı buyuk karin dar. Bir sürü sorun 2 saat incelendi uzmanlar çağrıldı bu bebek her yeri anarmallik var işimiz uzundu beklemedik.özürlü yurumezde dediler. Pazartesiye kaldı baya uzadı uzmanlar aldirmak için bir hafta düşünün dedi geldik eve ama ne yapcaz dusunuyoz ole burada tekrar goruncem kaç uzman aynı dedi ama aldirmiycam ne olursa olsun bilmiyom allahim yardim etsin. Dualarinizi için teşekkür ederim
Canım Allah tan ümit kesilmez, kaç doktor böyle diyip de sağlıklı doğan bebekler var, sen bi kaç doktora daha git, şunu da unutma eğer bir sorun varsa da isteseydi Rabbim sağlıklı yaratırdı.Demek ki böyle yaratmak istemiş biz nasıl karşı cıkıp senin yarattığını beğenmedik deyip canına kıyarız?

Canım Allah tan ümit kesilmez, kaç doktor böyle diyip de sağlıklı doğan bebekler var, sen bi kaç doktora daha git, şunu da unutma eğer bir sorun varsa da isteseydi Rabbim sağlıklı yaratırdı.Demek ki böyle yaratmak istemiş biz nasıl karşı cıkıp senin yarattığını beğenmedik deyip canına kıyarız?
Haklısın canım çok düşünüyorum doktora daniscam almayı düşünmüyorum .

Canim allah buyuk ne diyim bilemedim şimdi insallah hersey yoluna girer guzel haberler aliriz

Allah yardımcınız olsun eşinde sanada bol sabır versin. ALLAH büyük belliki bu bir sınav siz aldirmamaktan yana karar verdiniz belkide bu kararınızdan dolayı sapasağlam doğacaktır yavrunuz. Geçen sene aynı sınavdan geçtim birsuru anormali saydi dr. ben aldırmam alırsa Allah alır dedim ve o hafta kalbi durdu kendiliğinden 5aylikti meleğim. Şimdi olsa yine vazgeçmez herturlu kabul ederdim.. Inşallah sizin meleginiz sağlıkla hayata tutunur sağlıcakla doğar.

Allah yardımcınız olsun eşinde sanada bol sabır versin. ALLAH büyük belliki bu bir sınav siz aldirmamaktan yana karar verdiniz belkide bu kararınızdan dolayı sapasağlam doğacaktır yavrunuz. Geçen sene aynı sınavdan geçtim birsuru anormali saydi dr. ben aldırmam alırsa Allah alır dedim ve o hafta kalbi durdu kendiliğinden 5aylikti meleğim. Şimdi olsa yine vazgeçmez herturlu kabul ederdim.. Inşallah sizin meleginiz sağlıkla hayata tutunur sağlıcakla doğar.
Evet kardesim dedigin gibi bu bir sınav Rabbim kullarina kaldıramayacağı dert vermez Rabbim sabreden kullarını verdiği bu dertlerle ortaya çıkarir.

Böyle bir olay ise esimin çalısanının başina geldi 7 aylıkmış sizin gibi aldirin demis doktor, karar vermeye gerek kalmadan bebek kendiliginden gelmis anne karninda vefat etmiş yavrucak

Canım kardesim çok zorlu bir sınav zamanindasin inanıyorum bunun mukafatını alacaksın Allah yardımcin olsun her iki sekilde dualarımiz seninle canım

X