Bebeğim karnımda ölmüş

Başınız sağolsun sizi çok iyi anlıyorum. Ben de dogumuna sayılı gün varken kaybettim bebeğimi tedavi ile olan bir bebekti genetik taramalı tüp bebekti. Doğum için de çok uğraştık günlerce suni sancı aldım ama normal dogum olmayınca sezaryen olmak zorunda kaldım. Normalde sezaryen dogum sonrası iki sene beklenmeli diyor doktorlar ama biizm gibi kaybı olan hastalara bir sene bekle diyorlar. Benim gittiğim doktorlar yaşım düşük over rezervim rahim anomalim ve yaşayan çocuğum olmadığı için en az 6-8 ay beklemelisin dediler. Ben 11. Ayda tekrar gebe kaldım. Kayıp sonrası bebek beklemek çok zor her an yüreğim ağzımda acaba bir şey mi oldu iyi mi diye.
Başınız sağolsun sizinde maalesef çok zor zamanlar geçiriyorum sanki hala karnımdaymış gibi hissediyorum heyecanla bi bakıyorum yok benim hem yaştan dolayı hemde çok istediğimi bildiği için dr um 6 ay yeterli dedi nisanda kontrole gidicem ona göre bir gidişat olucak Allah sağlıklı sıhhatli ömürlü kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah banada dua edin lütfen

Başınız sağolsun sizinde maalesef çok zor zamanlar geçiriyorum sanki hala karnımdaymış gibi hissediyorum heyecanla bi bakıyorum yok benim hem yaştan dolayı hemde çok istediğimi bildiği için dr um 6 ay yeterli dedi nisanda kontrole gidicem ona göre bir gidişat olucak Allah sağlıklı sıhhatli ömürlü kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah banada dua edin lütfen
Elbette ederim hep etmez miyim. Ben de 37 yaşındayım ve yaşayan çocuğum yok bu beşinci gebeliğim.. siz yine şanslısınız bir evladınız var ona sarılın sımskı. Zaman bir şekilde geçiyor hem ruhunuzu hem bedeninizi tekrar yeni bir bebek için hazırlayın.

Elbette ederim hep etmez miyim. Ben de 37 yaşındayım ve yaşayan çocuğum yok bu beşinci gebeliğim.. siz yine şanslısınız bir evladınız var ona sarılın sımskı. Zaman bir şekilde geçiyor hem ruhunuzu hem bedeninizi tekrar yeni bir bebek için hazırlayın.
Herşeyin hayırlısı inşallah zaman bize ne göstericek yaşayıp görücez Rabbim hayırlısını nasip etsin

@Egeveefeninannesi Merhaba öncelikle başınız sağolsun. tekrar hamile kaldınız mı acaba.
Çok teşekkür ederim henüz hamilelik yok malesef trombofili paneli testi istedi doktorum onu yaptırdıktan sonra tekrar denemelere başlıcam hem ruhen hem bedenen hazır hissetmek istiyorum ilk zamanlar hemen olsun diyordum şimdi de ağırdan alıyorum hayırlısı inşallah

Selamün aleyküm arkadaşlar 37+5 günlükken sezaryen ile 3. doğumumu yaptım meğer oğlum karnımda ölmüş suyum çok fazlaydı öldüğü zaman sağa sola çarpmış biz hareket sandık Dr um da zaten anlaman zordu diyor bir hafta öncesinde de bacaklarımda pıhtı atmıştı hastanede 2 gün yattım iğneler ilaçlar falan içim çok yanıyor anlayacağınız insanın 10 çocuğu olsada kaybettiğine yanıyor işte 2 oğlum daha var çok şükür onlar olmasa dayanmak çok zor olacaktı sezaryen sonrası tekrar hamilelik yaşayanlar ne kadar zaman sonra hamile kaldınız aslında bu konuda kararsızım ama dr um bu durumu anca yeni bir bebekle atlatırsın diyor ve 8 ay kadar bekle diyor( 28 Aralık 2020 de doğum yaptım)
Çok üzüldüm Rabbim size güç kuvvet versin. Bir anne için bunu yaşamak hiç kolay değil ancak yeni bir gebelik için en az bir iki yıl beklemek sizin için daha iyi olabilir yeni bebeğinizi kaybettiğiniz yavrunuzun yerine koyabilir, gebelikte kaybetme korkusunu yoğun bir şekilde yaşayıp psikolojinizin bozulmasına sebep olabilir bu durum tabi ki takdir sizin.

X