Çocuk Hastalıkları Bebegım mama yemiyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Yasmn2211

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
97
24
İyi akşamlar hanımlar oğlum 1 Yaşında mamasını gayet güzel yiyordu 2 gündür mama yemiyor yemek falan yiyor ama uyuyunca uyku arasında mama veriyordum almıyor yemek istemiyor yemesi için bi fikir verir misiniz birde bu damlayı kullanan var mı bebeği için teşekkür ederim şimdiden😊
Screenshot_20220120-224211_Chrome.jpg

Tok olduğu için içmek isteniyordur gayet normal saygı göstermek lazım :) benim kızım da ayni durumda şuan aç olursa içiyor mama eskisi gibi sevmiyor artık 😊

Uyku arasında derken anlayamadım. Gece beslenmesiyse gerek yok ki artık.

Artık bırakmanın zamanı geldi demek ki.
Bebeğinize multi-vitamin vermeyin. Zaten 1 yaşında, tetkikler yapıldıktan sonra ihtiyacı doğrultusunda takviye verilmesi en doğrusu. Şu an sadece D-vitamini vermeniz yeterli.

Son düzenleme:
Bir yaş sonrası gece beslenmesini bırakın diyorlar zaten. Çocuk akilliymis.kendi birakmis maşallah. Sıkıntı yok artık ek gıda ana gıdaya dönüştü.

İyi akşamlar hanımlar oğlum 1 Yaşında mamasını gayet güzel yiyordu 2 gündür mama yemiyor yemek falan yiyor ama uyuyunca uyku arasında mama veriyordum almıyor yemek istemiyor yemesi için bi fikir verir misiniz birde bu damlayı kullanan var mı bebeği için teşekkür ederim şimdiden😊Eki Görüntüle 2992733
1 yaşında bir çok ek gıdayı yiyebilir , normal yemekleri yiyebilir. Masayı bırakın artık. Hem yeni tatları denemek hoşuna gider

X