Bebegimi bakiciya birakiyorum icim rahat degil kizlar nolur bir yol gosterin

ben haftanın 3 günü çalışıyorum devletteyim.bir gittiğimde de en fazla 3 saat uzaklaşıyorum evden.tanidik bir teyze var o bakıyor çocuğuma kadin 65 yasinda.ya bazı şeyler içime sinmiyor tabi cocugun elini ağzını ıslak mendille siliyor vs en iyi bakimi tabii ki anne yapar.bir de kadın acaba ckcugu kucağından düşürür mu diye tedirgin oluyorum.kizlar ne yaoacam isi bıraksam mı ucretsiz izne mi ayrılsam.bebrge bisey olsa sgzi var dili yok kuzumun bilemem ki ne yaşıyor
Siz aynı üye misiniz?

Ben kadından hiç hoşlanmadım. Şöyle yapabilirsiniz. Eşinizin ablası gelsin. Bir hafta bakıcıyla kalsın. Baktı hoşuna gitmedi başka bir bakıcı bulun. Onunla da bir hafta kalsın. İçiniz rahat edince ablası geri gider.
Kadin rol yapar ki onun yanında da bir sınır oluyorum ki bebek oyuncağı almış eline ağzını acitmis Allah bilir ya sinirinden cocugun ağzından hızlıca çekti oyuncağı cocuk bir ağladı bu da kahkalarla gülerek anlatıyor bir sınır oldum.halasinin yaninda yapmaz bunu görmez taraflarından yapar ne yaparsa.o geldi geleli evdeki esyalar kırılıyor bence sinirlendikce gidip kırıyor kadinin sinirleri bozuk

Ya ayip olur mu kadına sizce
Hanımefendi ben haftanın 3 günü çalışıyorum devletteyim.bir gittiğimde de en fazla 3 saat uzaklaşıyorum evden.tanidik bir teyze var o bakıyor çocuğuma kadin 65 yasinda.ya bazı şeyler içime sinmiyor tabi cocugun elini ağzını ıslak mendille siliyor vs en iyi bakimi tabii ki anne yapar.bir de kadın acaba ckcugu kucağından düşürür mu diye tedirgin oluyorum.kizlar ne yaoacam isi bıraksam mı ucretsiz izne mi ayrılsam.bebrge bisey olsa sgzi var dili yok kuzumun bilemem ki ne yaşıyor
Siz bu üye misiniz? Diye sordum ama cevap vermediniz

merhaba anımefendi ben haftanın 3 günü çalışıyorum devletteyim.bir gittiğimde de en fazla 3 saat uzaklaşıyorum evden.tanidik bir teyze var o bakıyor çocuğuma kadin 65 yasinda.ya bazı şeyler içime sinmiyor tabi cocugun elini ağzını ıslak mendille siliyor vs en iyi bakimi tabii ki anne yapar.bir de kadın acaba ckcugu kucağından düşürür mu diye tedirgin oluyorum.kizlar ne yaoacam isi bıraksam mı ucretsiz izne mi ayrılsam.bebrge bisey olsa sgzi var dili yok kuzumun bilemem ki ne yaşıyor
Siz bu üye misiniz? Diye sordum ama cevap vermediniz
Zaten aynı soru daha önce soruldu ben de cevap yazdım okuyun.

Kadin rol yapar ki onun yanında da bir sınır oluyorum ki bebek oyuncağı almış eline ağzını acitmis Allah bilir ya sinirinden cocugun ağzından hızlıca çekti oyuncağı cocuk bir ağladı bu da kahkalarla gülerek anlatıyor bir sınır oldum.halasinin yaninda yapmaz bunu görmez taraflarından yapar ne yaparsa.o geldi geleli evdeki esyalar kırılıyor bence sinirlendikce gidip kırıyor kadinin sinirleri bozuk
O zaman eve kamera takın ve bakıcıyı değiştirin. Anneler hisseder. İçinize sinmeyen biri hem sizi yıpratır hem de çocuklarınız güvende olmayabilir.

Arkadaslar kadin bana güvenip borca girmiş.Sizce bu durumda borcunu ödemesi için devam mi etmeli benim bebege bakmaya? Ama içime sinmiyor yapmacık biliyorum.

Korkunc bir insansin konu sahibi. Üç kuruş maas vermek icin yasli kadini ise almissin bi de bilmiş bilmis konuşuyorsun. Pes vallahi. O kadar caresizseniz ya sen ya kocan işi birakip kendi cocugunuza kendiniz bakin. 30 kilometreden ablayi cagirmak nedir ya

65 yaş var 65 yaş var. Herkesin bedensel ve ruhsal gücü bir olmaz,yaşıyla zaten alakalı olmaz. Benim annem 70e geldi,gözü gibi bakar bir çocuğa çünkü emekli öğretmen. Haliyle bedensel olarak da gücü yerinde,çünkü zamanında o da kendine iyi bakmış. Çalışan kadın bakımlı olur,kendine iyi bakar,sağlıklı kalır.

Bakıcıdan memnun değilseniz değiştirme hakkınız var elbette. Ama feriştahı gelse hem 6 aylık bebeğe hem de 5 yaşındakine olması gerektiği gibi bakamaz. Çünkü iki çocuğun da gereksinimleri farklı. Sizin yerinizde olsam büyüğü kreşe yollar,küçüğe bakmasını söylerim. Kim ile anlaşırsanız anlaşın 5 yaş çocuğunun artık ev teyzesinden alınacak bir şeyi yoktur,okula ihtiyacı vardır.

Korkunc bir insansin konu sahibi. Üç kuruş maas vermek icin yasli kadini ise almissin bi de bilmiş bilmis konuşuyorsun. Pes vallahi. O kadar caresizseniz ya sen ya kocan işi birakip kendi cocugunuza kendiniz bakin. 30 kilometreden ablayi cagirmak nedir ya
Uc kurus verdigini nerden cikardiniz ki? Hatirlamiyorum su an ne kadar oldugunu ama normal bakici ucreti veriyordu o kadina da.

Yani yaklaşık aylık 22500 lira veriyorsunuz kadına. O paraya çalışacak bir sürü çocuk gelişimi mezunu 20’li yaşlarında insan bulursunuz.
Hiç inandırıcı gelmiyor bana yazdıklarınız nedense
Kadın 6 aylık bebeğe bakıyor + muhtemelen büyük çocuk okula gidene kadar onunla oyunlar oynaması vs de bekleniyor + temizlik yapıyor. Belki bundan bile fazlasıdır kolay kolay günlük 900 vermez bu arkadaş, verirse de burnundan getirir
Eve geldiğimde ayakta ocak başında tek eliyle co ugu tutmuş diğer eliyle ocagi sıkıyor deterjanla.ya cocuk o anda kendini geriye atsa?? Ocağa mama dökülmüşdokulduyse döküldü.ya cocuk bir şekilde geriye atıver kendini düşse bu da mı abarti

X