Bebeğimin cinsiyeti herkese dert oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu bakış açısı da çok acımasızca aslında. Kendine bakıcı olması için bir insan dünyaya getirilir mi? İleride mutlu olsun huzurlu olsun bize yeter zaten.
Bu erkek çocuklarını yada kız çocuklarını dışlayanlara da bu yıl akıl fikir diliyorum. Umarım artık birini gömmeden sevebilmeyi öğreniriz😄
Ben oğlum varken de kız çocukalrını sevebiliyorum yani normal olarak darısı kızı da oğlanı da sevemeyen herkese artık ne denebilir ki

Ben hic anlamiyorum böyle insanlari. Bir insan öncelikle saglikli ve hayirli olmasini diler Allahtan. Ben cocuklarimi hic "ilerde bana bakar" gözüyle bakmadim. Bende bir kiz cocugum olmasini isterdim. Ama iki canavarimi da dünyaya degismem :KK70:

Bizim ülkemizde çocuklar bakıcı niyetine yapılıyor sanırım.

Gecenlerde bir arastirmada insanlara neden evlat sahibi olduklarini sormuslar. 60% fazlasi yaslilikta bize baksinlar diye cevap vermis. Yani bu kafa yapisinda olanlar maalesef var. Allah kimseyi evladina dahil muhtac etmesin.

Allah inancı olan insanlar mı bunu söyleyenler?
Cinsiyeti biz belirlemiyoruz kime neye karşı geliyorlar hayırdır?
Allah akıl fikir versin yorum yapmaya bile degmez aslında.
Bi oglum bi kızım var kimselere değişmem onları. Dışarıda konuşanlar da afedersin b.k yesin cok sinirlendim konuya.

Bu cinsiyet muhabbetleri hiç bitmez ki neden bu kadar içerlediniz he deyip gülüp geçin yani. Ben ikinciye hamileyim bu evladım da erkek olacak Allah nasip ederse. Haberi alan herkes üçüncüyü yap kız olsun, ev işlerinde kim yardım edecek yandın sen bilmem ne tarzı muhabbetler ediyor. Ev işim hafiflesin diye neden çocuk yapayım, çocuk bunun için mi yapılır hem onlar da her işi öğrenebilir bana yardım edebilirler kızı erkeği yok bu işin deyip kestirip atıyorum. Çok isteyen yapsın buyursun yani sırf eleştirmek, açık aramak gibi geliyor bunlar bana ve aşırı komik. Boşverin

Tüp bebek sürecinden geçip bebek sahibi olmuşsunuz
Herkese kulak tıkayıp çok şükür tuttu deyin ve yolunuza bakın
Önemli olan sağlıklı olması
Kız olsa ne erkek olsa ne

Ayrıca inşallah hep kız çocuğu olur diye beddua ettiğini sanmak iğrenç birşey kız çocuğu beddua olmaz hanımefendi kız çocuğu güzellik kız çocuğu güven kız çocuğu Allahın emaneti kız çocuğu babasının süsüdür. O zaman sizinde hiç kızınız olmasın madem kız çocuğu beddua ise size dua etmiş oldum

Herseyin basi saglik..kiz erkek farkeden nedir yani? KiZi sevip erkegi sevmeyecek miyiz🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X