Bebeğinin ense kalınlığı yüksek çıkıpta bebeği sağlıkla doğanlar varmı? Lütfen yardım

Dogdu çok şükür 20 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra taburcu olduk şimdi üç buçuk aylık kalp ameliyatı oldu henüz riski atlatamadi yoğun bakımda hala

Bizimde ensemiz kalın çıktı. Burun kemiğimiz oluşmuş dediler. Aynı günde 3 doktora gösterdik ense kalınlığını. 4,5 çıktı en yüksek gören doktorun ölçüsü. Yaşayan bilir neler çektiğini insanın. Cvs yaptıracaz bizde yarın. İnşallah sonuçlar temiz çıkar.

herkese slmlar bende ilk trimestin ekografisini yaptim ense kalinligi 3.4 ve 3.8 cikti iki hafta sonra baska yerde ekokrafi yaptim ense kalinligi 2.9 cikti uclu kan tahlili yaptim sonuc bugun yarin belli olurmus bu konuda bilgisi olan bana yazssin lutfen

herkese slmlar bende ilk trimestin ekografisini yaptim ense kalinligi 3.4 ve 3.8 cikti iki hafta sonra baska yerde ekokrafi yaptim ense kalinligi 2.9 cikti uclu kan tahlili yaptim sonuc bugun yarin belli olurmus bu konuda bilgisi olan bana yazssin lutfen
Ense kalınlığı benimkine yakın çıkmış. Ama ben 3 lü test yaptırmamıştım.tam olarak ne öğrenmek istiyorsun anlamadim

benim çevremde gördüğüm 35 yaş üstü hamile kalan bayanlarda bu riskin daha yüksek olduğu tabi ensesi kalın çıkıp sağlıklı doğan var.

bugun uclu testin sonucu risk oranini1/238 verdi doktor aminosentez onerdi ne yapacagimi bilmiyorum zaten hafif lekelenmeler oluyor bende surekli hamileliklerimde aminosentezin dusuk riskiyle bebeyimden olmak istemem

Mrb benim de bebeğim de ense kalınlığı vardı amino sentez istediler yaptırmadım doğuma az kaldı inşallah iyi haberler veririm ... eğer icim rahat etsin dersen pirana yada hormony testi yaptirabilirsin koldan kan alınıyor 2000 civarı fiyatı.. yada bekle ayrıntılı ultrason a gir 22.hafta da %70 ayrintiliya belli oluyor . Böl bol yat progestan kullaniyormusun kanama için üzülme bende çok ağladım ama herşey olacağına varıyor bol dua et inş hepimizin evlatları sağlıklı şekilde doğar

bugun uclu testin sonucu risk oranini1/238 verdi doktor aminosentez onerdi ne yapacagimi bilmiyorum zaten hafif lekelenmeler oluyor bende surekli hamileliklerimde aminosentezin dusuk riskiyle bebeyimden olmak istemem
Canim 3 lü test genelde riskli çıkıyor. Ikili daha güvenilir. Hiç kafanı takma bence benimki de ense kalınlığı 3.7 cıktı ama bebeğim şu an 4 aylik ve çok sağlıklı

Benim de dün doktor 3 MM ölçtü. Tekrar tekrar ölçtü. Pazartesi ikili test sonuçlarım çıkacak ama başka yerde de baktırsam mi kararsız kaldım. Daha fazla çıkarsa diye bile korkuyorum. Bir yandan devlet hastanesinde cihazlar eski biraz yanılma payı olabilir diye kendimi rahatlarıydım. Bir kaç gün içind e randevu alabilirsem bastıracağım sanırım. Istanbulda tavsiye edebileceğiniz doktorları yazar misiniz

Devlet hastanesinde bana neler neler dediler onlara göre karnında yaşaması bile mucize olan kızım şuan da 3 aylık ve çok sağlıklı şükürler olsun benim de 2.9 mm olculmusti ve onlara göre bir çok problem vardı sonra dan başka doktorlara gitsem de icim.asla rahat olmadi amino da yaptırmadım doğana kadar iç rahatlamıyor malesef..en iyisi normal doktor deil perinatologa gitmek onların cihazları son sistem ve genelde gidenlerin de ici rahatlıyor

Devlet hastanesinde bana neler neler dediler onlara göre karnında yaşaması bile mucize olan kızım şuan da 3 aylık ve çok sağlıklı şükürler olsun benim de 2.9 mm olculmusti ve onlara göre bir çok problem vardı sonra dan başka doktorlara gitsem de icim.asla rahat olmadi amino da yaptırmadım doğana kadar iç rahatlamıyor malesef..en iyisi normal doktor deil perinatologa gitmek onların cihazları son sistem ve genelde gidenlerin de ici rahatlıyor

Yarın sabah bir perinatolog dan randevu aldim. Inşallah duymak istediğim şeyleri söyler. Benim yaz riski
Bizimde ensemiz kalın çıktı. Burun kemiğimiz oluşmuş dediler. Aynı günde 3 doktora gösterdik ense kalınlığını. 4,5 çıktı en yüksek gören doktorun ölçüsü. Yaşayan bilir neler çektiğini insanın. Cvs yaptıracaz bizde yarın. İnşallah sonuçlar temiz çıkar.

Oyaonby isimli arkadaşın son durumunu bilen var mi. Ben bugün özele gittim 3.1 mm dedi ama genel sağlık durumu iyi yüzde doksan sorun çıkmaz dedi.
rahatladim biraz.insallah kan sonuçlarım da iyi çıkar.

Yarın sabah bir perinatolog dan randevu aldim. Inşallah duymak istediğim şeyleri söyler. Benim yaz riski

Oyaonby isimli arkadaşın son durumunu bilen var mi. Ben bugün özele gittim 3.1 mm dedi ama genel sağlık durumu iyi yüzde doksan sorun çıkmaz dedi.

kan sonucunuz nasıl çıktı acaba? benimde 3mm ve ne olacağı konusunda çok merak içindeyim de

Kan normal gibi ama yaş 40 olunca risk 1/50 den büyük cıktı. Cerrahpaşa gittim takip için. Üniversite hastanesine güven daha yüksek. Eger gebeligi sonlandirmayacaksan Amniyosentez yaptirma dedi. Kararsizim. Nifty diye kandan bakılan testler var. 18. Hafta da prof. recep hastan randevu alabildim. Onun usg yorumlarına göre karar verecem test için. Icinizi rahat tutun çoğu yerde 3 mm sınır yazıyor. Inşallah sağlıkla alırız bebislerimizi.

Ense kalinligimiz 3.1 mm ile sağlıklı bir kizim oldu. Sonucumu da paylasmak istedim. Allah herkese saglikli evlat nasip etsin.

Benimde sağlklı bir kızım oldu. Allah herkesin yavrusuna sağlık versin

Ense kalinligi 3,9 ve vsd var dedikleri bebegim saglikla dogdu cok sukur burda bu sıkıntıları yasayan anneler 11-13 hafta arası mutlaka ıyı bır perinatologa gıdın lutfen...

Merhaba kızlar pgtli tüp bebek ile gebe kaldım 12+3de ense kalınlığı 2.7 cıktı diye doktorum tum ilaclari kwsip kendi haline birakmamo istedi nifty testi yaptırıp sonuç kötü çıkarsa dedi. Ama masAllah benden yüksek olanlar sağ salim almışlar kucağına Allahım bucbebehimi bana bağışlar 27 haftalık kızımı toprağa verdim 1.5 sene önce Allah bize saglikla bağışlar ins

X