Doğuma Hazırlık Bebek arabası tavsiyeleri 2017

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba ben mothercare'in journey modelini tercih ettim travel sistem simdilik konforlu ve rahat kullanisli gibi ama bakalim bebek gelince anliycaz rahatligini :) insallah bulursun gonlune gore cok zor cidden bu bebek arabasi arastirmalari
Merhaba bebek arabasını kullanmaya başladınız mı? Memnun musunuz ağırlığı açması kapaması vs? En önemlisi bebek mutlu mu?

Merhaba bebek arabasını kullanmaya başladınız mı? Memnun musunuz ağırlığı açması kapaması vs? En önemlisi bebek mutlu mu?
Merhaba evet kullaniyoruz su an bebegim 6 bucuk aylik bebegim cok mutlu cok rahat bir araba ama tasimasi biraz guc oluyor 2 parcaya ayriliyor tek elle yapamiyorsunuz acma kapamayi ama yine de seviyorum ben arabamizi:) ust katlarda oturuyorsaniz ve asansorunz yoksa tercih etmeyin derim taksilere binerken de biraz sknti oluyor acikcasi

Merhaba evet kullaniyoruz su an bebegim 6 bucuk aylik bebegim cok mutlu cok rahat bir araba ama tasimasi biraz guc oluyor 2 parcaya ayriliyor tek elle yapamiyorsunuz acma kapamayi ama yine de seviyorum ben arabamizi:) ust katlarda oturuyorsaniz ve asansorunz yoksa tercih etmeyin derim taksilere binerken de biraz sknti oluyor acikcasi
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ben bi mağazada açıp kapamayı deneyip alayım o zaman.

Merhaba arkadaşlar, geçen sene baya araştırarak aldığınız arabaları sonunda kullandınız :anne::KK49: . Şimdi bende araştırmalara başladım ve sizin artık tecrübeleriniz vardır. Sizin güzel tecrübelerinizden yararlanabilir miyiz :halay: . benim almayı düşündüğüm travel sistem bu. yardımcı olursanız çok sevinirim. Aldığınız travel sistemden memnun musunuz. ağırlık, hareket, güvenlik, meleklerinizin rahat etmesi açısından https://www.e-bebek.com/nuna-tavo-i...ek-arabasi-p-nun-30022gl-0006/#menu--comments

MErhaba anneler ben hamileliğimin 14. Haftasından itibaren yoga ve meditasyon videoları çekiyorum. Bende artık son haftamdayım doğuma giderken sizler için bioenerji çalışması yaptım. İzlerseniz çok faydası olur.
Birde knalıma abone olursanız çok sevinirim benim için çok önemli. Teşekkür ediyorum sevgiler hamişler

Arabadan memnun musunuz acaba? :)
çok beğenerek aldım fakat biraz ağır tek başıma indirip kaldıramıyordum yürüyen merdivene binmeye cesaret edemiyodum daha hafif travel sistem arabalar var keşke öyle alsaydım dediğim oldu. yazlık baston puset aldım onu kullanıyorum

Ben de bebek arabasına çok para verilmesine karşıyım.
Çoğu bebek yürümeye başlayınca içinde durmuyor sürekli ağlıyorlar sıkılıyorlar.
Ben o kadar az kullandım ki.
Yepyeni duruyor.

çok beğenerek aldım fakat biraz ağır tek başıma indirip kaldıramıyordum yürüyen merdivene binmeye cesaret edemiyodum daha hafif travel sistem arabalar var keşke öyle alsaydım dediğim oldu. yazlık baston puset aldım onu kullanıyorum
Bende chicco nun lite way ı vardı baston pusetin hallicesi yani. Aslında çok hafif ve kullanışlıydı ancak doğumdan itibaren kullanamıyorsunuz. Ve çift taraflı kullanılamıyordu. O nedenle sormuştum.

Bütçe ve zevk meselesi tabi ama; Kraft kabini tavsiye ederim. Bagajda cok az yer kaplıyor adı üstünde kabin:) cok aşırı pahalı değil ben indirimde hepsiburadadan 640tl ye almıştım. Tek yönlü olması en büyük dezavantajı bence onu da tentesine pencere yaprak telafi etmeye çalışmışlar; cok hafif değil ama genelde elde taşımak zorunda kalmadığımız icin sorun olmuyor. Ama açarken iki elinizi de kullanmanız gerekiyor o sorun olabilir.

çift yönlü bebek arabalarını deneyin lütfen ben denemeden almıştım ve anneye bakan yönü çok kötü hep ayağım tekerleklerine çarpıyor ve çok komik yürüyorum ayrıca pek kullanmadım sadece çok rüzgarlı ve çok güneşli olduğunda oda 3 sefer anca.

X