Bebek kaçıncı haftada ultrasyonda belli olur

Gizligizli

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
152
58
26
Hanımlar merhaba 4. Haftamda ultrasyonda bebis belli olur mu acaba? Sizin kaçıncı haftada belli oldu. Cookk heyecanlıyım 🥰

4.hafta erken diye biliyorum. İlk gebeliğimde 7.haftamda , ikinci gebeliğimde ise 8.haftada kalp atışını dinlemiştim. Kese de 5 yada 6. haftada görünüyor . Vajinal ultrasonda kalp atışını daha erken dinleyebilirsiniz belki

4.hafta erken diye biliyorum. İlk gebeliğimde 7.haftamda , ikinci gebeliğimde ise 8.haftada kalp atışını dinlemiştim. Kese de 5 yada 6. haftada görünüyor . Vajinal ultrasonda kalp atışını daha erken dinleyebilirsiniz belki
Kan testinde iki gün önce öğrendim gebe olduğumu. Önümüzdeki hafta kadın doğuma kontrol için gideyim dedim. Sizce 1 hafta daha mi beklesem. Siz tecrübeli sayılırsınız 🥰

Kan testinde iki gün önce öğrendim gebe olduğumu. Önümüzdeki hafta kadın doğuma kontrol için gideyim dedim. Sizce 1 hafta daha mi beklesem. Siz tecrübeli sayılırsınız 🥰
Bekleyin derim. Bende kese geç görünmüştü. Bayağı telaş yapmıştım dış gebelik midir diye 1 hafta daha bekleyene kadar akla karayı seçmiştim . Ama bekleyince kaygı olmadan görür gelirsiniz en azından :)

X