Bebek ve ev işleri

9 aylık bir bebeğim var. Gündüz uykularını slingde uyuyor, uyurken ben de oturuyorum, uykusu hafif oldugu icin cok hareket edersem uyanıyor. Gece de memede uyuyor ve sık sık uyanıp dalabilmek için meme istiyor. Gün içinde de cogunlukla kucağımda olmak istiyor. Hızlıca yemegini hazirlamak icin vs mama sandalyesine koydugumda bile ciglik kiyamet kopuyor. Oyun oynarken de yanindan pek ayrılamıyorum yine kıyamet kopuyor. Benzer durumda olup ev işlerine de yetişebilen var mı? Ya da nasıl bir düzen uyguluyorsunuz? Temizlik, yemek, bulaşık, çamaşır, ütü, market alışverişi vs nasıl ne şekilde oluyor?
Canım benimkide 9 buçuk oldu.benim 3.numaram bu bebek.diğer ikisi büyük oğlum liseye gidiyo kızım ortaokula .kızım öğlen gidiyo ona bırakıp hızlıca bulaşık ve süpürge işini hallediyorum .günde iki kere uyuyo uyuduğu zamanlarda ya dınlenıyorum ya atese yemeği koyuyorum o kadar.rşim akşam gelince toparlıyorum bide bebek gece uykusuna gecınce .gece yatarken toplayıp yatıyorum .çok ayrıntı yok tabi üsten.anca bu kadar yaptırmıyolar iş miş yoksa.wc ye gidemiyorum🥴

X