bebisler karnımızın neresinde ençok oynuyorlar ve cinsiyetleri ne

ecren61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
34
0
belki bi çoğunuza saçma gelecek ama eski kadınlara göre bebeğin ilk hareketleri karnının sağ tarafında duyarsan ve hep orda hareket ederse erkek olur mus ilk baslarda çok inanamadım ama sonra gördüm ki benim de ilk sağda oynadı ve hep orda oynuyo dr gidipte erkek deyince acaba doğrumu dedim sizleride merak ediyorum...hadi yazın bakalım ne derece doğru ...merakla bekliyorum arkadaslar....opuyorumnanaktanhihoyyytdelikafadulden

benim ilk solda oynadı ilk zamanlar genelliklede solda... şimdi değişiyor sağ sol ama kız :)

benimde sol tarafta bi ağırlık hissediyorum.yürürken hep orayı tutuyorum amadaha cinsiyet belli değil.12 haftalık olcak bu hafta. hayırlısı

Benim karnımda değil ama bacağımda ve belimde hep sağ tarafım ağrıyor.Bebek orda diyemi yoksa başka bir nedendenmi ağrıyor kemiklerim anlamadım...Henüz cinsiyeti bilmiyorum.Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inş.

ben ılk kez sagda hıssettım pıtpıt seklınde daha da hıssetmedım zaten ondan sonra daha erken oldudundan... kızım olucak Allah ın ıznıyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…