Bebek Beslenmesi Bebivita mama kullanan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Less-is-More

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
8.039
29.850
35
Merhaba herkese. Bebeğime hipp combiotic kullanıyorum. Ancak son dönemdeki fiyat artışlarından mamalar da etkilendi,malûm. Her gittiğimde 5-10 lira zam gelmiş oluyor. Simdilerde hipp markasına ait bebivita mamayı çok sık görmeye başladım. Fiyatı nerdeyse yarı yarıya daha düşük. Kullanan ve memnun kalan var mı aranızda?

Merhaba herkese. Bebeğime hipp combiotic kullanıyorum. Ancak son dönemdeki fiyat artışlarından mamalar da etkilendi,malûm. Her gittiğimde 5-10 lira zam gelmiş oluyor. Simdilerde hipp markasına ait bebivita mamayı çok sık görmeye başladım. Fiyatı nerdeyse yarı yarıya daha düşük. Kullanan ve memnun kalan var mı aranızda?

Ben kullaniyorum bebegime yaklasik 1 aydir cok memnunum dogdugundan beri cok kusma ve kabizlik yasadik goldengoad sma hip evolvia evolvia ar. Bebelac aptamil anliycaniz akliniza gelebilecek butun mamalari kullandik sut alarjisi mamasida kullandik ( evolvia pr1 )kabizligi duzelmedi makatta catlak oldu hatta bir aydir bebivita kullaniyorum her gun 2 kere kakasini yapiyor ustelik kabizda degil kusmasida azaldi

Ben kullanıyorum vede ç ok memnunum içine 2 Damla zeytinyağı ilave ediyorum her zaman değil bağzen ekliyorum karnamız do yu yor

X