Bel ve sirt agrisi hamilelik belirtisi olabilirmi kizlar ??

dilos42

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2021
295
135
26
Kizlar adetime tam 1 hafta var belim cok agriyor sanci ediyor. Kasiklarimda hafif adet olacakmisim gibi bir kramp var. Ama belim hic bu kadar agrimamisti bu sekilde ogrenen varmi? Bide cok halsizim🙈🙈

Canım o herkeste oluyor suanlik belli olmaz büyük ihtimal gebe olmayanlar bile o belirtileri yasiyor

Ben her ay duzenli adet oluyorum ve hic bir zaman bu kdr agrimadi belim cok agriyo kasiliyo bazen bacaklarima kadar kramplar giriyo🙈🙈
Hmm belkide vardır bende senin gibi bekliyorum bakalım insAllah yüzümüz guler ama benden sana tavsiye regl a 2 gün kalana kadar test falan yapma insanın psikolojisi bozuluyor gerçekten

Hmm belkide vardır bende senin gibi bekliyorum bakalım insAllah yüzümüz guler ama benden sana tavsiye regl a 2 gün kalana kadar test falan yapma insanın psikolojisi bozuluyor gerçekten
Evet erken gebelik testi aldim 2-3 gun evvel yaparim ins ikimiz icinde hayirlisi olur 🙈🥰

Size bir şey danışabilir miyim benim adetim 15 gün geçti idrar testi yaptım çıkmadı 1 gün adet oldum geçti şimdi tamam 23 gün oldu sadece hafif bir bulantı ve baş dönmesi var bunu yaşayan var mı

Kizlar adetime tam 1 hafta var belim cok agriyor sanci ediyor. Kasiklarimda hafif adet olacakmisim gibi bir kramp var. Ama belim hic bu kadar agrimamisti bu sekilde ogrenen varmi? Bide cok halsizim🙈🙈
Hamilemisin canimm merak ettim☺️ Benimde belim dun asiri derecede agriyodu suan hafifledi ama neye baglayacagimi bilemedim. Icimdeki kemikler sizladi resmen zor uyudum 😭 yumurtlamanin 8. Gunundeyim suan

X