Ben normal doğum yapamazmışım

Kendini sartlama. Ben emzirmeye cok onem veriyordum falan ama sutum hic gelmedi cok taktim ama simdilerde aman kizim iyi olsunda varsin mama yesin dedim normal dogum icinde oyle goren herkes saglikli dogsun demek yerine insallah normal dogum yaparsin diye dua etti kendi rahat dogumlarindan bahsetti oturup dua ediodm bende ins normal olur diye cunku sezeryan olursa yarim anne oluckmsm gbi dusundurduler ama sonra sezeryani kendim istedim 😊 ve pisman degilim onemli olan bebegin ve senin sagligin rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin
Dün gece kusarken ağzımdan kan geldi. Bebegim için o kadar endişelendim ki. Sekiz haftam kaldı. Sag salim gelsin de nasıl isterse öyle gelsin :)

Yav siz iyi misini??? Normal dogum yapamaz lafinin nesi kotu nesi hakaret sezeryan yaptim diye anne degil miyim ben??? Kafa yapiniza hayran kaldim. Ayrica kotu kalpli diyecek kadar beni tanimiyirsunuz sizi had bilmeye davet ediyor, sikayetimi yapiyorum.
Siz o kadar haddinizi biliyorsunuz ki seviyesizce yorum yapma hakkını kendinizde buluyorsunuz!

Offff... ister normal ister sezaryen dogur ne olacak ya da ne degisecek? Onemli olan annelik edebilmen.. bu konu da sidik yaristiracak olan varsa da degil konusmak ayni mekanda bile bulunma etkilenme baskalarinin cahilliginden

ben dogurmayacagım karnımda kalacak deseydınız
normal doguramaz o dıyen kısı normal dogumu becerıklılıkle bagdastırdıgından buyuk ıs yapmıs gıbı dusundugunden ordan vurmaya calısmıs hayatda tek basarısı dogurabılmıs olması cunku

ben olsam o lafına alınmazdım kedıler bıle doguruyor ısterse agzımdan cıksın saglıkla cıksında onemlı degıl mö de yasamıyoruz doktoruma guvenıyorum o ne derse o der gecerdım ben olsam
ona bakarsak eskıden kadınlar tarlada dogurur gobek kordonu keser ısıne devam edermıs :KK70: nedır yanı hakkını versın catır catır oyle dogursun ozaman saymam ben onun dogurusunu :KK70: bosverın boyle rahat olun

bırde o sıze lafı yetıstırende aynı ayar, cok durustmus madem sızın hakkınızda o lafları neden soyletmıs . kapat konuyu saglıkla dogursun benım yanımda dedıkodu yapmayın dememıs onla dedıkodu yapmıs gelmıs sana yetıstırıyor

ne kadar bos beles ınsanlar . takmayın

kimin nasil dogurduguyla hic ilgilenmem acikcasi insanlar kafayi bozmus baskalariyla ha sezaryen ha normal iki turlude kadin hem psikolojik hem fiziksel fedakarliklar yapiyor aci ekiyor nasil dogum yaptigiyla alakali kendini baskasiyla yaristirma gayretinde olan kadinlarda hayret verici zaten

Kadın garip, eşi de en az onun kadar garipmis. Bir erkeğin başkasının karısınin kilosu ve doğum şekli konusunda tavsiyede bulunması da az ilginç değil hani.

X