Ben özlemiyorum demesi

Kendisi 33 yaşında yani ilk defa benle yaşadığı gibi bi ilişki yaşadı o yüzden şuan bi daha kimseyle aynı şeyleri yaşayamıcağını düşünebilir çünkü çok önemsedim seni olmadı bi daha kimseyi önemsemem öyle sevmem diyor ama bilemiyorum

Benim eski sevgilim sözde benden ayrıldığında kendinden vazgeçmeyi düşünüyordu anladın ne demek istediğimi
1 sene sonra evlendi :KK70:

Ya bu insan iki hafta önce kavga ettik evden gitti sonra telefonla konuştuk ben o gün yolda giderken dahi özledim dedi şimdi iki hafta geçti bi anda bu kadar ne değişti ben onu anlamıyorum ayrıldıktan sonra da seni çok seviyorum diyordu bir hafta konuşmadık tekrar yazınca sevmiyorum özlemiyorum rahat bırak beni oldu o koyuyor başkası vardır gibi ama bir de artık kimse olmayacak kimseyi sevemem senin gibi kimseyi istemiyorum diyor
sen mi yazdın dün? mesaj atan sen miydin yani

Aslında ayrılmak istemiyordu en son ben instagramına bakmak istedim ilk defa keşfet sayfasında çok açık seçik şeyler gördüm şok oldum kavga ettik eşyalarını topladı gitti açık ararsan bulursun dedi sonra da bana dur demedin beni kovdun dedi ayrılma gibü bi düşüncesi yoktu hatta bir hafta önce kaybetmek istemiyorum bi tek seninleyken huzurluyum ben demişti ama çokta kavga ediyorduk artık bıktım diyor şimdi de

O nekadar istemiyor gibi görünsede kafasında bitirmiş. Yoksa erkekler öyle kolay kolay git demekle gitmez.

Yani bu kadar zaman birlikte uyuduğun insanı iki hafta da tamamen unutur mu insan anlamadım ki doğru mu
Hiç bir insan yaşadığı anıları kolay kolay unutamaz unuttum diyen yalan söylüyordur. Sadece eskisi gibi değer vermediğin için anlam yüklemessin o anılar basit kalır gözünde...

Kendisi 33 yaşında yani ilk defa benle yaşadığı gibi bi ilişki yaşadı o yüzden şuan bi daha kimseyle aynı şeyleri yaşayamıcağını düşünebilir çünkü çok önemsedim seni olmadı bi daha kimseyi önemsemem öyle sevmem diyor ama bilemiyorum
Yeni bir ilişkiye yelken açmadan, eski ilişkinin kapısını tamamen kapatmıyor sadece.

Peki adam size bunları söylerken; siz ne yaptınız ?
Beni suçladı sürekli bende kendimi savundum tek ben suçlu değildim bunu anlamıyor bende artık istemiyorum sevmediğini söyleyen biriyle dedim sevdim ama keşke sevmeseydim dedi ben senle yapamam yapamadım da dedi ama inanın narsistti kafamın içinde oturtamıyorum inandıramıyorum o kadar manipüle etti ki gerçeklik algımı kaybettim ben mi suçluyum gerçekten diye

Aynı şekilde sevemez belki ama bir daha sevmemesi evlenmeyi düşünmemesi şu an içinde bulunduğu duygusal durumla alakalı, her şeyin üstü küllenince sevecek de evlenecek de hiçbir yara sonsuza kadar acımaz. Öyle olsa birçoğumuz bekar olurduk

Aynı şekilde sevemez belki ama bir daha sevmemesi evlenmeyi düşünmemesi şu an içinde bulunduğu duygusal durumla alakalı, her şeyin üstü küllenince sevecek de evlenecek de hiçbir yara sonsuza kadar acımaz. Öyle olsa birçoğumuz bekar olurduk
Bana diyor ki ben artık duygusal bir şey hissetmiyorum özlemiyorum konuşmak bile istemiyorum aklıma gelmiyor yoğunum işim gücüm var diyor kalbime gömdüm bitti diyor umursamıyor hiç ama bunlarıda söylüyor çok zoruma gidiyor

Eğer sen kötü bişey yapmadıysan vicdanın rahatsa bırak çekil karşıdan izle karmasını çekecek pişmanlar olucak sabret akışa güven😉

Eğer sen kötü bişey yapmadıysan vicdanın rahatsa bırak çekil karşıdan izle karmasını çekecek pişmanlar olucak sabret akışa güven😉
Kötü hiç bir şey yapmadım sadece gelecek konusunda çok belirsizdi birde sürekli yorgun olduğunu söyleyip yanımda sürekli uyuyordu hiç vakit geçiremiyorduk bu konuda tartışıyordum değişmesini istiyordum gelecek konusunda bi güvence duymak istiyordum hep bahane sundu ailesi vs beni anlamadın dedi kavga ettin dedi ben bittim dedi bizi bitirdin dedi suçum bu yani

Kötü hiç bir şey yapmadım sadece gelecek konusunda çok belirsizdi birde sürekli yorgun olduğunu söyleyip yanımda sürekli uyuyordu hiç vakit geçiremiyorduk bu konuda tartışıyordum değişmesini istiyordum gelecek konusunda bi güvence duymak istiyordum hep bahane sundu ailesi vs beni anlamadın dedi kavga ettin dedi ben bittim dedi bizi bitirdin dedi suçum bu yani
Depresif biri mi bu manipülasyon yapıyor bekle karşıdan izle şöyle yaptın da böyle yaptın da deme akışa güven

erkekler biraz böyledir. sizden asla vazgecmeyecek, sizi ölümüne seviyor gibi her seyr katlanır, her koşulda geri dönerler sonra ufacık bir seyde tamamen hiç olmamış, yaşanmamış gibi unuturlar. maalesef. erkekler kadınlar kadar anılara bağlı değil. kaldı ki konusmalarından zaten sizinle yaşadıklarından pişman gibi gözüküyor. siz de artık yolunuza bakın. hayat……… 😂

X