Ben sildirme

Tatszhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
439
322
28
Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Burnumda çok ufak bir ben var . Et beni değil ama yapışık bir ben iz gibi . Onu sildirmek istiyorum . Güzellik merkezleri yapmıyor, hastaneye gidin diyorlar. Hastaneler de cerrahi müdahale olur kesilmesi gerekir diyorlar ama ben iz kalır diye yaptırmak istemiyorum . Lazer istiyorum . Bursa’da doruk tıpı buldum üst katında güzellik merkezi var orası yapıyor . Ama kaç seansta biter bilemem dedi. Bursa’da oturanlara soruyorum. Bilginiz var mı bu konuda, başka nerede yaptırabilirim ?

Yeni açılan Doruk hastanesini söylüyorsunuz sanırım ücret ne kadar dediler lazerle yakmıyorlar mı bir arkadaş yıllar önce devlette lazerle yaktırmıştı sanırım ama ameliyattı o işlem

Yeni açılan Doruk hastanesini söylüyorsunuz sanırım ücret ne kadar dediler lazerle yakmıyorlar mı bir arkadaş yıllar önce devlette lazerle yaktırmıştı sanırım ama ameliyattı o işlem
Esentepedini söylüyorum . Yazın gitmiştim . 3 bin demişti seansına. Kaç seansta biter bilemem dedi

Bu konuyu takipteyim, bende merak ediyorum. Yüzümde çok fazla ben var ve çok rahatsız ediyor artık beni. Bi ara araştırmıştım ama sanırım benler lazerle sildirdikten sonra da uzun bir süre izleri kalıyormuş.

Bu konuyu takipteyim, bende merak ediyorum. Yüzümde çok fazla ben var ve çok rahatsız ediyor artık beni. Bi ara araştırmıştım ama sanırım benler lazerle sildirdikten sonra da uzun bir süre izleri kalıyormuş.
Doktora sorduğumda kalabilir de dedi o yüzden tereddütte kaldım ama çok rahatsız oluyorum

Doktora sorduğumda kalabilir de dedi o yüzden tereddütte kaldım ama çok rahatsız oluyorum
İşte böyle olunca da sildirip o kadar para bayılmanın da bir anlamı yok gibi. Ben seans başı değilde ben başına bir ücret belirliyorlar ve ona göre bir kerelik işlemle tamamlanıyor diye biliyordum.

İşte böyle olunca da sildirip o kadar para bayılmanın da bir anlamı yok gibi. Ben seans başı değilde ben başına bir ücret belirliyorlar ve ona göre bir kerelik işlemle tamamlanıyor diye biliyordum.
Yok hayır ta o zaman 3 bin dedi seansına
Şimdi kim bilir ne kadar olmuştur ve ne zaman biteceği de belli değil

Plazma pen yapan yerleri araştırın ben kendim makineyi aldım kendim sildim benlerimi plazma enerjisiyle yakılıyor kısacası

Lazerle ben nasil siliniyor acaba? Benim iki benim alindi et beni olmayan, gayet derin kesiklerle tum kokleri cikartildi. Koni seklinde kesip cikartti.

Ben konurdan alper beye cok guvenirim estetik cerrah. Konurun da en ust katinda guzellik merkezi var. Para pesinde olmayan etik bir hekimdir.

X