Beni Ağlatan Hikaye......!!!!!!!!

AHHAHH DEMEMKİ ZAMİN ELİNDEN BİRŞEY KURTULMUYOR.. VE SABRIN SONUNDAKİ ALLAH'IN BİR MUCİZESİ İŞTE.. DEMEKKİ BİZLERDE YILMADAN SABIRLA BEKLİYCEZ.. RABBİM ÇOK BÜYÜKK.. O İSTERSE VERİR..YETERKİ DUA EDİP SABIRLA BEKLEYELİMM..ÇOK GÜZELDİ VE GREÇKTENDE DERS ALINMALI BENCEDE..senağlama

Bu nasıl bır yasam hıkayesı yaaasenağlama işte gercek bır ibrett alınacak yasamm. eline gonlune saglık arkadasımmm.. cok duygulandımm.

valla ısyerındeyım aglayamadım ama vucudumda ne kadar tüy varsa hepsi ayakta.allahın kudretınden gucunden ve herseyın onun ıstemesıyle olacagının kanıtından başka birşey değil bu.hepimizin birgün mucizelerle karsılasması dılegıyle.allah bu hıkayedekı aıleyı omur boyu mutlu saglıklı etsın cektıklerını unuttursun cnm senınde yüreğine emeğine sağlık bızlere ders olsun.a.s.

Sudenazım herkesi bir kendine getirdin bence ne güzel etmişsin bu yazıyı buraya koymakla. Valla işyerimde olmama rağmen gözümden akan yaşlara engel olamadım.
Buradan ne ders çıkaralım: Demekki Rabbim, o kadar büyük, o kadar merhametli ki, en hayırlı zamanda, nasip olan zamanda, belki de en umulmadık zamanda veriyor yavrumuzu kucağımıza. Demekki hiç bir zaman umutsuzluğa kapılmamak lazım, demekki Allah'tan umut kesilmez lafı boşuna değil. Herşeyde bir hayır vardır, bu arkadaşımız yaşadıklarını böyle güzel anlatmakla herkese güzel bir ders vermiş. Sana da bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim

canım beni ağlatan hiaye yazmışsın ama şu an beni gösen çok kötüyüm okurken çok kötü oldum yani.allahım o kadar içten söylüyorum ki rabbim hepimize bir bebek nasip etsin inşallah.....,
bu arada dün çok samimi arkadaşımın hamile olduğunu öğredim onlarda uzun süredir istiyorlardı olmauyordu ama 5 haftalık hamile şimdi onun hamile haberini alınca bile sevinçten yada çok duygusalım bu ara tutamadım kendimi çok ağladım.....
kızlar bu gün 3 e doktora gidicem kontrol vardı doktor tedaviye başlayalım diyebilir ne yapayım o kadar kararsızım ki....ne yapayım arkadaşlar bana yardımcı olun sudenaz sence ne yapayım

canım beni ağlatan hiaye yazmışsın ama şu an beni gösen çok kötüyüm okurken çok kötü oldum yani.allahım o kadar içten söylüyorum ki rabbim hepimize bir bebek nasip etsin inşallah.....,
bu arada dün çok samimi arkadaşımın hamile olduğunu öğredim onlarda uzun süredir istiyorlardı olmauyordu ama 5 haftalık hamile şimdi onun hamile haberini alınca bile sevinçten yada çok duygusalım bu ara tutamadım kendimi çok ağladım.....
kızlar bu gün 3 e doktora gidicem kontrol vardı doktor tedaviye başlayalım diyebilir ne yapayım o kadar kararsızım ki....ne yapayım arkadaşlar bana yardımcı olun sudenaz sence ne yapayım

canım niye kararsızsınki...bazılarıda tedavi ister hemen olsun diye ama dr.lar gerek görmez....bence hiç düşünme.bak bende yarın testler yaptırmaya gidicem..sonuca göre tedavi başlıycam ..o yüzden çok mutluyum...:içelim:

canım niye kararsızsınki...bazılarıda tedavi ister hemen olsun diye ama dr.lar gerek görmez....bence hiç düşünme.bak bende yarın testler yaptırmaya gidicem..sonuca göre tedavi başlıycam ..o yüzden çok mutluyum...:içelim:

CANIM DOKTRUN ASİSTANIYLA KONUŞTUM TEDAVİ İÇİN GELİCEKSENİZ ADETİNİZİN 2.GÜNÜ GELİN DEDİ AMA BEN BUGÜN GİDİP KONUŞUCAM MUTLAKA BAKALIM HAYIRLISI BU ARADA SEN ADET OLDUNMU?

CANIM DOKTRUN ASİSTANIYLA KONUŞTUM TEDAVİ İÇİN GELİCEKSENİZ ADETİNİZİN 2.GÜNÜ GELİN DEDİ AMA BEN BUGÜN GİDİP KONUŞUCAM MUTLAKA BAKALIM HAYIRLISI BU ARADA SEN ADET OLDUNMU?

evet canım dün oldum benide adetimin 3. günü çağırdı. yarın gidicem..hormon testleri adetliyken yapılıyomuş...

Allahim Hep Dua Ediyorum Allah Olmayanlari Bebek Sahibi Yapsin Allah Kimseyi Evlatsiz Birakmasin Herkesin Kucağinda Bir Bebiş Olsun Inşallahhhh

arkadaşlar ilginize çok çok teşekkürler...bizlerde Allahın izniyle birgün anne olucaz....

Sudenazım herkesi bir kendine getirdin bence ne güzel etmişsin bu yazıyı buraya koymakla. Valla işyerimde olmama rağmen gözümden akan yaşlara engel olamadım.
Buradan ne ders çıkaralım: Demekki Rabbim, o kadar büyük, o kadar merhametli ki, en hayırlı zamanda, nasip olan zamanda, belki de en umulmadık zamanda veriyor yavrumuzu kucağımıza. Demekki hiç bir zaman umutsuzluğa kapılmamak lazım, demekki Allah'tan umut kesilmez lafı boşuna değil. Herşeyde bir hayır vardır, bu arkadaşımız yaşadıklarını böyle güzel anlatmakla herkese güzel bir ders vermiş. Sana da bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim

bende iş yerinde okudum ama tutamadım kendimi...

ağlanmanmıycak bir yazımı ya...dehşet bişey...Allahım sen ne büyüksün..sen nelere kadirsin...senağlama

sudenaz canim inan tüylerim diken diken oldu aslinda ne güzell bi örnek biz kendimizi burda yirtiyoruz ki cocugumuz olmayacakmi diye ortada bi problem olmamasina ragmen ALLAHim sen nelere kadirsin hic umut yokken nasil cocuk sahibi oluyor herseyin basi sabir arkadaslar sudenaz ellerine saglik bu yaziyi bizimle paylastigin icin

sudenaz canim inan tüylerim diken diken oldu aslinda ne güzell bi örnek biz kendimizi burda yirtiyoruz ki cocugumuz olmayacakmi diye ortada bi problem olmamasina ragmen ALLAHim sen nelere kadirsin hic umut yokken nasil cocuk sahibi oluyor herseyin basi sabir arkadaslar sudenaz ellerine saglik bu yaziyi bizimle paylastigin icin

teşekkür ederim canım...hepimizin okuması gereken bir yyazı oolduğunu düşündüm ve sizlerde sağolun benim gibi duygu seli yaşadınız...

senağlamasenağlama CANIM BU YAZIYI BİZİMLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.AYYYY ÇOK KÖTÜ OLDUM YAA AĞLADIMM DAYANAMADIM BİRAZ FAZLA SULU GÖZÜMDÜR.ALLAHIM SEN NELERE KADİRSİN HAYAT MUCİZELERDEN İBARET.RABBİM YETERKİ OL DESİN VE O MELEK ALLAHIN İZNİYLE GELİŞSİN

Hepimizin ibret alması gereken bir yaşam öyküsü.
Ben de engel olamadım göz yaşlarıma.senağlamasenağlama
Rabbim evreni yoktan var etmiş.
Doktorların hiç umut bulamadığı anda evlat nasip etmiş.
Hikmetinden elbet sual olunmaz.
Yeter ki dularımızı, şükürlerimizi eksik etmeyelim.
Yüce Yaradan ne verirse hayırlısını verir.
Allahım isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın, bebek hasreti yaşatmasın, annelik duygusunu tattırsın inşallah. (AMİN)

sudenaz hikaye süper hıçkıra hıçkıra ağladım okurken bende beş yıllık evliyim ve tüm tedavilerime rağmen çocuğumuz olmuyor 15 gün önce aşılama yaptık ama yine olmadı bu gün regl oldum 3.denememizdi:çok üzgünüm: insan bir süre sonra allahım neden demeye başlıyor o kadar umutluyduk ki ama olmadı allahım sen herkese bize de hayırlı evlat nasip et anne olma mutluluğunu yaşat.:çok üzgünüm::emir_bebek:

sudenaz sgl canım [ey kuru dala can veren allahım sen ne büyüksün]ben zaten sabırla bekleyenlerden biriyim vardır bildigi rabbimin hem hayırlısını istiyoz hem beklemiyoz [bekleyemeyenlere duyurulur]

emeğine sağlık canım gözyaşlarım sel oldu akıyor durdurmak ne mümkün inan çok etkilendim içimizdeki umutlarımız tükenmeye başladığında böyle sonu güzel biten yaşanmış hikayeyle kendimize geliyoruz bizlerin hikayeside mutlu sonla biter inş

sudenaz hikaye süper hıçkıra hıçkıra ağladım okurken bende beş yıllık evliyim ve tüm tedavilerime rağmen çocuğumuz olmuyor 15 gün önce aşılama yaptık ama yine olmadı bu gün regl oldum 3.denememizdi:çok üzgünüm: insan bir süre sonra allahım neden demeye başlıyor o kadar umutluyduk ki ama olmadı allahım sen herkese bize de hayırlı evlat nasip et anne olma mutluluğunu yaşat.:çok üzgünüm::emir_bebek:

İNŞALLAH RABBİM SENİDE EN KISA ZAMANDE BEBİŞİNE KAVUŞTURUR CANIM a.s.

X