Beren Saat İkizlere Mi Hamile?

Nurgul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2007
269
107
Geçtiğimiz haftalarda tüp bebek tedavisine başlayan Beren Saat'in ikiz bebeklere hamile kaldığı iddiası magazin gündemini salladı.

Takvim'de yer alan habere göre ünlü popçu Kenan Doğulu'nun hayali gerçek oldu... Henüz Beren Saat'le evlenmeden önce "İkiz bebek istiyorum" diyen Doğulu, önceki gün hayatının en güzel haberini aldı.

Dedikodulara göre, geçtiğimiz haftalarda tüp bebek tedavisine başlayan ve birkaç küçük operasyon geçiren Beren Saat, ikiz bebeklere hamile aldı. Güzel oyuncu ile eşi, bu mutlu haberi henüz doğrulamadı. Ancak Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun yakınları, "Güzel haberler aldık ancak her şey netleşene kadar konuşmak istemiyoruz" dedi.

TEKLİF YAĞIYOR!

Bu arada güzel oyuncunun tüp bebek tedavisine başladığının ortaya çıkmasıyla firmalar da 'reklam' yarışına girdi. Beren Saat'e birçok bebek bezi, çocuk ve hamile giyim firmalarından reklam teklifleri yağmaya başladı.

İkiz Bebek Sahibi Olmanın Yolları Tıklayınız
ikiz_bebek_sahibi_olmanin_6_yolu.jpg

Erkek Bebek Olması İçin Etkili Yöntemler Tıklayınız
erkek_bebek_olmasi_icin-610x250.jpg

Son düzenleme:
Malesef bu haber dogru degil. Beren Saat hayrani oldugum bir oyuncu. Hakkinda cikan haberlere cok uzulmus ve instagram hesabindan soyle bir yazi yazmis. Cok guzel ve anlamli bir yazi kesinlikle.

Iste o yazı

Dedikoduyu çekiştirerek uzatmak, üstüne mutlaka süslemeler yapmak, adını bomba haberle değiştirip legalize etmek, yakın sayılan insanların bile dürüstçe bana sormak yerine dedikoduları duymayı beklemesi artık kabak tadı verdi. Çıkan her haberi doğrulama ya da düzeltme kaygısı taşıyan ünlülerden hiç olmadım çünkü çok umrumda olmadı. Ağzımdan ömrümde çıkmamış avamlıkta cümleler, erkeklerle arada cinsellik olmadan ilişki kuramayacağımın zannedilmesi, rakibelerime olan hasetim filan hep bu haberleri yapan beyinlerin ürünleriydi. Sevgililiğimizin ilk aylarından beri çıkan kim bilir kaçıncı hamilelik haberi; yine de hiç bir şeyi düzeltme ihtiyacı duymuyorum. Sadece atmaca gibi saldırmayı biraz durdursanız; bu haberi yapmanın reklam meraklısı bir hastanenin, hasta haklarını hiçe sayarak bilgi sızdırma suçu işliyor olabilme ihtimaline iştirak etmek olduğunu anlasanız; böyle haberlerin önce çekirdek aile içinde kutlanma ve sonra yakınlarına kendileri tarafından haber verebilme hakkını çiğnemek olduğunu idrak edip saygı gösterseniz; hem suç ortaklığı etmemiş hem de daha insani davranmış olursunuz. Bu haberler de diğer haberler gibi yine umrumda değil. Ama mesleki refleksim gereği empati kurmadan geçemiyorum; başka bir kadın olsam bu süreçte çok incinebilirdim. Belki bu not başka kadınlara verebileceğiniz psikolojik zararı azaltır. Psikolojik şiddet de bir şiddet türüdür! Hamilelik benimki gibi zayıf bir vücutta zaten uzun süre saklanabilecek bir haber değil, olunca nasılsa öğrenirsiniz... Sevgiler

Evet bende gördüm intagram paylaşımını,Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.

Bildiğim kadarıyla hamile değildi.
Tüp bebek tedavisine başlayıp yarıda bırakmıştı.
Zaten hamile olsa şimdiye kadar doğardı :)

X