Beta değeri 3.37

Hulya1935

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2019
8
2
29
Merhaba hanımlar adetim 5 gün gecti bugün kan tahlili verdim değer 3.37 hamile miyimdir ?

İdrar testim de bu şekil de

Eklentiler

• IMG_20240324_182411.jpg
    IMG_20240324_182411.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 11
Merhaba hanımlar adetim 5 gün gecti bugün kan tahlili verdim değer 3.37 hamile miyimdir ?

İdrar testim de bu şekil de
merhaba dr nededi bu duruma morelini bozmak istemiyorum ama çok düşük değerin kimyasal gebelik olabilir çünkü benim 2 gün geçmesine rağmen 23 çıkmıştı kimyasal gebelik oldu ama inşallah senin öyle olmaz yükselir 2 gün sonra tekrar kan verip 2 katı artıcakmı ona bakmak lazım geç döllenme olduysa ondan da olabilir inşallah Allah gönlüne göre verir canım 🙏

merhaba dr nededi bu duruma morelini bozmak istemiyorum ama çok düşük değerin kimyasal gebelik olabilir çünkü benim 2 gün geçmesine rağmen 23 çıkmıştı kimyasal gebelik oldu ama inşallah senin öyle olmaz yükselir 2 gün sonra tekrar kan verip 2 katı artıcakmı ona bakmak lazım geç döllenme olduysa ondan da olabilir inşallah Allah gönlüne göre verir canaminn
lekelenme olduma

Aminnnn canım cumlemizinkini inşallah 🤲 hiç lekelenmem olmadı Dr cuma gel tekrar bakalım dedi
inşallah geç döllenme olmuştur inşallah sağlıcakla yükselir değerleriniz folik asit vermişti doktorum bana sağlıklı olsun diye istersen sende başla zaten devlet ödemiyor dedi dr özel aldım ben

X