Beta HCG 0.20 çıktı

Merhaba bende aynı durumdayım en son adet Tarihim 17 Nisan şuan adetime 2 gün var. 14.05 de salı günü yani test yaptım silik çizgiyi görünce dün 15.05 de kan verdim bu sabah sonucum çıktı beta 0.20 bu ay bende hissetmiştim çok umitlenmistim ama olmadı sanırım hiç beklemiyordum böyle bir sonuç 😔 testi de ekliyorum(normalde fotoğraftan daha net) anlayamadım gitti siz idrar testi yaptınız mı acaba ?
Benim 2.00 cikmisti suphelendigimin ilk haftalari

Mrb benim iliskimin üstunden 14 gün geçti yani ayın 22 de son ilişki hesaplamaya göre ovulasyon günlerime denk geliyo olduysa bile daha iki haftalık bugün gecikmemim 4. Günü çok fazla beyaz ve su gibi akıntım var bugün kan tahlili ve karnimdan ultrason bakıldı sonuç negatif ama adet belirtim hiç yok sadece göğüslerim çok şiş doktor adet söktürücü verdi acaba kullanmalı mıyım yoksa biraz daha bekleyip adet olmazsam bidahami test yapayım tecrübesi olanlar yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Bence adet söktürücü falan kullanmayın gecikme belki strese falan bağlı olabilir ama hasta olacaksanız da elbet olacaksınız sonuç olarak riske girmeye gerek yok diye düşünüyorum. Sonuçta çok örnekleri var sonradan pozitif gorenlerr çok olmuş.

Bence adet söktürücü falan kullanmayın gecikme belki strese falan bağlı olabilir ama hasta olacaksanız da elbet olacaksınız sonuç olarak riske girmeye gerek yok diye düşünüyorum. Sonuçta çok örnekleri var sonradan pozitif gorenlerr çok olmuş.
Evet öyle bugün geçikmemim 8.gunu adet sancım çok var ve beraberinde kahverengi akıntı galiba budefada yok büyük ihtimalle yarın başlar 🥺

X