Beta HCG 1

Benim 0.2 çıkmıştı 2 gün sonra değerim bi anda 28 oldu. 1li 2li sonuçlara pek güvenmemek gerekiyor. HCG artıyor ama bi anda azalıp hüsrana uğratabilir 🙏
Şuan cok şaşkınım 2 gün önce test verdım 0.2 bende kapttım mevzuyu ama sanki bugun yaptıgım testte belli olmayan bi cizgi var gibi bianda cidden artıyor mu betahcg ?? Cok ilginc olmuş ya

Şuan cok şaşkınım 2 gün önce test verdım 0.2 bende kapttım mevzuyu ama sanki bugun yaptıgım testte belli olmayan bi cizgi var gibi bianda cidden artıyor mu betahcg ?? Cok ilginc olmuş ya
Bi anda artmasının sebebi döllenmenin bitip rahme yerleşmenin gerçekleşmesi. Rahime bebek yerleşmeden ne kan ne idrar artar

Beta HCG değerim 1 çıktı 3 hafta önce gebe değilsin dedi doktor ama 1 çıkmasına şaşırdım hep 0 çıkardı. Sonra rahatsızlandım acilde 0 çıktı ilaçlar kullandım ve 1 hafta sonra adetim 2 gün gecikince test yaptım pozitif çıktı hastaneye gittim 233 çıktı 4 haftalık hamileymisim 1 çıktığında da hamileymisim şimdi kullandigim ilaçlar bebege zarar vermiş olma ihtimali ile doktorum getama yönlendirdi. HCG 1 bile çıksa lütfen dikkate alın kan sonuçları her zman doğru olmuyormus bunu öğrendim inşallah bebeğime birşey olmamıştır
Merhaba adetime bir hafta varken kan veridm kasik ve bel ağrısı yüzünüzden 4.9 çıktı acaba yükselir mi adetime 1 hafta varken çıktı bu değer

Ne kadar oldu gecikme
Merhabalar benim geçikmem 18 gün oldu idrar da test yaptım yok kan tahlili de negatif bir haftadır adet olacak gibi ağrılarım oluyor affedersiniz lavaboya gidiyorum hiç bir şey yok böyle bir durum yaşadınız mı ya da duydunuz mu ne oluyor anlamıyorum bu ara da adetime 2 gün kala beta hgc 0.29 çıkmıştı 7 gün sonra 0.34 çıktı 25 Aralık'ta verdigim teste 0.23 çıktı

Merhabalar benim geçikmem 18 gün oldu idrar da test yaptım yok kan tahlili de negatif bir haftadır adet olacak gibi ağrılarım oluyor affedersiniz lavaboya gidiyorum hiç bir şey yok böyle bir durum yaşadınız mı ya da duydunuz mu ne oluyor anlamıyorum bu ara da adetime 2 gün kala beta hgc 0.29 çıkmıştı 7 gün sonra 0.34 çıktı 25 Aralık'ta verdigim teste 0.23 çıktı
18 gün olmuş pozitifi görürdünüz diye düşünüyorum çoktan. Kadın doğuma gidip baktırabilirsiniz artık. Bir sorun yoksa da büyük ihtimal geç yumurtlama gördünüz adetiniz de beklediğiniz tarihte gelmedi.

Merhaba adetime bir hafta varken kan veridm kasik ve bel ağrısı yüzünüzden 4.9 çıktı acaba yükselir mi adetime 1 hafta varken çıktı bu değer
Bence tekrar kan verin yada erken gebelik testleri var adete 6 gün kalaya kadar doğru sonuç veriyor onu da yapabilirsiniz evde. Benim 1 çıkmıştı hamileymisim dikkate alın bence

X