Beta hcg 17 ama test negatif

NeseFlz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
35
27
29
Kızlar artık kafayı yicem 🥲 adetime iki gün kala erken gebelik ve normal test yaptım ikisinde de pozitif göründü. Kan verdim 13 çıktı.. iki gün sonra tekrar kan verdim sadece 17 olmuş.. bugün adetimin 2. Günü tekrar gebelik testi yaptım hiç çizgi çıkmadı ne bu şimdi ? 😞

Bu arada iki kanı da farklı yerlerde verdim. Bugün evlilik yıldönümümüz akşam eşime hediye olarak bebeğimizi açıklıcaktım ama şimdi ne yapayım hiç bilemiyorum 🥲

Kızlar artık kafayı yicem 🥲 adetime iki gün kala erken gebelik ve normal test yaptım ikisinde de pozitif göründü. Kan verdim 13 çıktı.. iki gün sonra tekrar kan verdim sadece 17 olmuş.. bugün adetimin 2. Günü tekrar gebelik testi yaptım hiç çizgi çıkmadı ne bu şimdi ? 😞
Kimyasal gebelik iki gün de 13 den 17 olması gerekenden az sağlıklı gebelik değil

Canım betahgc 17 yken zaten testte cıkmaz benim testte cıktıgında betahgc 465 olmustu. Hergün 2 katı arıtyosa eger degerin bir sıkıntı yok demektir

Kimyasal gebelik 🤷‍♀️

X