Beta Hcg 187.2

suzannaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
205
127
25
Kızlar hepinize merhaba 2 ay önce çocuk yapmaya karar verdik ilk ay başarısız sonuçlandım ama bu ay oldu Rabbime binlerce kez şükür olsun 18’ine adet olmam gerekti olmadım test yaptım ve pozitif çıktı bugün kan verdim sonucum 187.2 çıktı doktor 1 hafta sonra gel bakalım dedi o zaman kese görünür mü sizce ve şuan çıkan beta değerim iyi mi sizce ???

Kızlar hepinize merhaba 2 ay önce çocuk yapmaya karar verdik ilk ay başarısız sonuçlandım ama bu ay oldu Rabbime binlerce kez şükür olsun 18’ine adet olmam gerekti olmadım test yaptım ve pozitif çıktı bugün kan verdim sonucum 187.2 çıktı doktor 1 hafta sonra gel bakalım dedi o zaman kese görünür mü sizce ve şuan çıkan beta değerim iyi mi sizce ???
Benım kesem 4199 da gorundu gecenlerde 1000 oldumu gorunur kesen

İyi. Hayırlı olsun. 1 hafta sonra görünmeyebilir daha... 2 günde 2 kat artması lazım beta hcg nin.

Benim 4+6 test yaptımda 4+3 dü 2149 çıkmıştı pazartesi gel görürüz dedi ama Bugün pembe lekelenmem oldu bi damla değerimde. Normal AA korkuttu beni herkese nasip etsin inşallah ama 5 haftadan önce görmen zor karnın ince olursa belki önce görürsün diyee duydum

Ben soreyım gecen gıtım hcg 4199 bılan cıktı ama kesem kanamıs ne bısey olmus dusuk rıskın var dedı uzuntume nekadarlık onu bıle soramadım sızce nekadarlık daha kalbı duyulmadı 1 havta sonra dedı ılaclar yazdı sızce dusuk rıskım cok mu utrosondan anlayan varsa bakar mı

Eklentiler

• IMG_20210521_162500.jpg
    IMG_20210521_162500.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 37
Benim 4+6 test yaptımda 4+3 dü 2149 çıkmıştı pazartesi gel görürüz dedi ama Bugün pembe lekelenmem oldu bi damla değerimde. Normal AA korkuttu beni herkese nasip etsin inşallah ama 5 haftadan önce görmen zor karnın ince olursa belki önce görürsün diyee duydum
Bu hafta nasıl hesaplanıyor? Yani ben kaç haftalık gebeyim acaba

X