BETA HCG 25-50 değer

Gebelik sonlanıyor malesef. Kimyasal yaşadım, değerim düşük başladı, düşük artislarla devam etti. 6+3 haftalık olmama rağmen değerim 300 de daha
İnşallah sağlıklı gebelik yaşarsınız tekrardan benim de kasım ayında bi kimyasalım vardı 6 ay geçti şimdi çok heyecanlıyım sevinmek istiyorm ama çok erken sanırm rabbim inşallah cümlemize sağlıklı evlatlar nasip etsin

İnşallah sağlıklı gebelik yaşarsınız tekrardan benim de kasım ayında bi kimyasalım vardı 6 ay geçti şimdi çok heyecanlıyım sevinmek istiyorm ama çok erken sanırm rabbim inşallah cümlemize sağlıklı evlatlar nasip etsin
Sizin kimyasalda değerlerimiz nasıl yükselmişti ?

İnşallah bunda sağlıcakla kucağınıza alirsiniz

burda çift embriyoysa diğeri biri tutunuyordur ondan düşük olabilir falan yazmışlar da emin olamadım doktor bişey demedi bununla alakalı Var mıdır böyle bişey

Benim değerim 300 de ve kanamam başladı canım. İnşallah kürtaj gerekmez regl ile atarim
İnşallah canım, üzülme zor bir durum ama rabbimin vardır bir bildiği ardına hemen hamile kalanlar çok var. Ben bu gebeliğimde ınofolıc combı ph kullandım 20 tablet adetin 3 .gününden başladım sabah akşam aynı saatte içtim katkısı oldu bence Dr una danış bi istersen hem bitkisel takviye hem folikasit

Teşekkür ederim 🐥endişeliyim yarın tekrar beta vericem bide pıhtılaşma sorunum var iğne olmam lazım sanırım kalp atışlarını duyana kadar (inşallahhh)diken üstü olacağım 🥲
Hem de pıhtılaşma sorunum ve demir depolarımın boş olmasından dolayı endişeliyim pıhtılaşma için ecopirin kullanmaya başladım öğrenir öğrenmez daha takviye vitamin falan kullanmıyorum Pazartesi kontrolüm var Pazartesi günü başlayacağım

Hem de pıhtılaşma sorunum ve demir depolarımın boş olmasından dolayı endişeliyim pıhtılaşma için ecopirin kullanmaya başladım öğrenir öğrenmez daha takviye vitamin falan kullanmıyorum Pazartesi kontrolüm var Pazartesi günü başlayacağım
Takviyelerle demir depolarınız bence dolar bide üzüm,pekmez desteklersiniz iyi olur inşallah .
Bende corasprine başlamıştım genetik Dr u önermişti kadın doğumcu bıraktrdı bebek tutunamz dedi şimdi başka Dr a gidicem. B12 folikasit d vitamini demir ilacı kullanınca PLT değeri 440 dan 350 ye düşmüştü bi o kadar. Size iğne önerdiler mi?

Takviyelerle demir depolarınız bence dolar bide üzüm,pekmez desteklersiniz iyi olur inşallah .
Bende corasprine başlamıştım genetik Dr u önermişti kadın doğumcu bıraktrdı bebek tutunamz dedi şimdi başka Dr a gidicem. B12 folikasit d vitamini demir ilacı kullanınca PLT değeri 440 dan 350 ye düşmüştü bi o kadar. Size iğne önerdiler mi?
Hayır ben bir düşükten sonra ikinci hamileliğimde de öğrenirler vermez Aspirin başlamıştım bana tutunmayı zorlaştır falan demediler tutulması için dediler Annemde de benim pıhtılaşma sorunu var o da Aspirin kullanıyor o yüzden bunu da öğrenir öğrenmez 14 ile öğrendim zaten bunun için de hemen Aspirin başladılar yanında sabah akşam Progestan alıyorum onun haricinde herhangi bir takviye de daha başlamadılar artistler iyi görünce Pazartesi günü randevu verdi bakalım Pazartesi günü netleşecek Ben de yarın tekrardan kan vereceğim bel ağrımaya kasık ağrım var tabii ki

Hayır ben bir düşükten sonra ikinci hamileliğimde de öğrenirler vermez Aspirin başlamıştım bana tutunmayı zorlaştır falan demediler tutulması için dediler Annemde de benim pıhtılaşma sorunu var o da Aspirin kullanıyor o yüzden bunu da öğrenir öğrenmez 14 ile öğrendim zaten bunun için de hemen Aspirin başladılar yanında sabah akşam Progestan alıyorum onun haricinde herhangi bir takviye de daha başlamadılar artistler iyi görünce Pazartesi günü randevu verdi bakalım Pazartesi günü netleşecek Ben de yarın tekrardan kan vereceğim bel ağrımaya kasık ağrım var tabii ki
Benimde Kasım'da 1 kimyasalım olmuştu işte yarın Dr bakalım ne diyecek.
Sonuçlarımız sağlıklı çıkar inşallah 😊

Hanımlar adet olmam gereken 3. Günü gece test yaptım silik çizgi çıktı iki testte sabahı kan verdim beta hcg 25.24 çıktı doktorum tebrik etti üç gün sonra gel dedi üçüncü gün gittim aynı saatte kan verdim 50.54 çıkmış sizce değerimin yükselmesi normal mi bu şekilde yükselip sağlıklı gebelik yaşayan var mı ? Doktorum bi sıkıntı olmadığını söyledi ama ben yinede tecrübeli olanlardan duymak istiyorum
Merhaba son durumun ne acaba bende aynı durumdayım merak ettim

X