Beta hcg artış

Berfin0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2021
377
115
Merhaba adetime 7 gün varken 2 Ocak beta 105,27 çıkmıştı doktorum 2 gün sonra yine ölçülsün dedi ve 4 Ocak 175 çıktı bu sefer de doktorum 4 gün sonra hastahaneye gel burada bakalım dedi bu Arada progestan fitil ve prolutan iğne verdi bugün 4. Gündü ve 8 Ocak kan tahlilim 559,99 çıktı ultrasonda rahimin iyi şekilde kalınlaştığını ve gebelik başında olması gereken kistin oluştuğunu bunların iyiye işaret olduğunu söyledi ve 12 Ocak da gel keseye alttan muayeneyle bakalım dedi bu tarz artışta sağlıklı gebeliği ilerleyen oldu mu acaba

Son düzenleme:
Daha regliniz bile gecikmemiş sanırım zaten cok erken. Yükselişi gayet iyi, düşmezse sorun yoktur. Rahminizde hazırmış. Daha şimdiden böyle pimpirikli olursanız gebeliginiz çook uzun sürer..
İyi düşünün iyi olsun 💐

Daha regliniz bile gecikmemiş sanırım zaten cok erken. Yükselişi gayet iyi, düşmezse sorun yoktur. Rahminizde hazırmış. Daha şimdiden böyle pimpirikli olursanız gebeliginiz çook uzun sürer..
İyi düşünün iyi olsun 💐
Çok çok haklısınız ben de kendime bunu yapmak istemiyorum ama 2,5 yıl sonra ilk defa pozitif gördüm istemsizce endişe ediyorum ama dediğiniz gibi kendime ve bebeğime sıkıntı kötü düşünmemem lazım

X