Gebeliğe Hazırlık Beta hcg bakar mısınız acill

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi pahalı olandan alıp yaptık farklı erken gebelik testiyle o da pozitif çıktı hemde daha net 😍 yarın farklı iyi olanı al dene onda da çıkarsa öyle kan ver istersen

Eklentiler

• 4214E8C7-9868-4CF0-AEF5-A0D3A4BFB500.jpeg
    4214E8C7-9868-4CF0-AEF5-A0D3A4BFB500.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar Yumurtlama günlerimizi değerlendirdik. İki gün önce idrar sıkışıklığım oldu enfeksiyon diye düşündüm.hiç öyle olmazdım çünkü. Evde erken gebelik testim vardı bir tane.ertesi sabahı ikinci aç karına idrara yaptım ikinci çizgi hayalet çizgi olarak çıktı. Çok da ümitlenmek istemedim. Bugün gidip kan verdim adetim iki gün var bu arada betam 9.16 çıktı. Doktorum çok yeni olabilir beş gün sonra tekrarla dedi. Bugün de kasıklarımda batma çok fazla var ve göğüslerim dolgunlaşmış baya. Sizce yükselir mi değerim ? Böyle olup yükselen oldu mu? Merak ediyorum. Teşekkür ederim 🙏🏻
Sağlıklıysa inşallah yükselir tabiki. Değerin 2 günde 2 katına artması gerek. Takip edin. Hayırlı olsun ☺️

Erken öğrenmek öyle sitrese sokuyor adet 1 gün gecikmeden ne kan testi verin ne de gebelik testi. Sonrasında beklemek de inanılmaz sitrese giriyor

Kızlar Yumurtlama günlerimizi değerlendirdik. İki gün önce idrar sıkışıklığım oldu enfeksiyon diye düşündüm.hiç öyle olmazdım çünkü. Evde erken gebelik testim vardı bir tane.ertesi sabahı ikinci aç karına idrara yaptım ikinci çizgi hayalet çizgi olarak çıktı. Çok da ümitlenmek istemedim. Bugün gidip kan verdim adetim iki gün var bu arada betam 9.16 çıktı. Doktorum çok yeni olabilir beş gün sonra tekrarla dedi. Bugün de kasıklarımda batma çok fazla var ve göğüslerim dolgunlaşmış baya. Sizce yükselir mi değerim ? Böyle olup yükselen oldu mu? Merak ediyorum. Teşekkür ederim 🙏🏻
Sizin sonucunuz ne oldu benimde sonucum sizinle aynı lutfen soylermisiniz merak icerisinde bekliyorum

X