Beta Hcg Değeri sonradan yükselen var mııı?

Siyahprenses

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2020
31
26
26
Merhabalar.Yumurtlamamın 12. günü pembe leke geldi ilk gün sonrasında kahverengiye döndü gece de regliye yakın kanama oldu ertesi günü de küçük bir pıhtı geldi sağ taraf belim çok ağrıyordu hep göğüs ağrım da çoktu sonra geçti kanama da 3 gün sürdü regli günüme 1hafta kala beta hcg baktırdığımızda 0.18 çıkmıştı her zaman 0 çıkardı adetime 3 gün var sizce kimyasal mı yoksa değer artabilir mi?

0 virgulden sonra ne gelirse gelsin 0dir. 12. Gunu kanama basliycak diye alarm vermis. 14. Gun adet olmussun dogal olarak. Adetine kac gun kaldigina gore degil de testi yumurtlamanjn kacinci gununde yaptigina gore degisir.

Anladım. Bu ay ovulasyon takibi yapıyordum 6 aralıkta yumurtlama oldu yumurtlamanın üzerinden tam 12 gün geçince leke gelmeye başladı ertesi günü kanama oldu sonrasında parça geldi 2 gün devam etti bitti yarında regli günüm normal döngüye göre

Baktırdım bugün tekrar 28lerde cikti sizce gebelik varmi
Hep değerin %60 yükselmesi gerekiyor en az . Sizin 2 gün sonraki değeriniz bayağı iyi görünüyor . Takip etmeye devam edin 2 gün sonraki değer büyük ihtimalle iki katı artışı gösterecektir. Umarım rabbim gönlünüze göre verir. Bebişlermizi hayırlısı ile kucağımıza alırız.☺️

Hep değerin %60 yükselmesi gerekiyor en az . Sizin 2 gün sonraki değeriniz bayağı iyi görünüyor . Takip etmeye devam edin 2 gün sonraki değer büyük ihtimalle iki katı artışı gösterecektir. Umarım rabbim gönlünüze göre verir. Bebişlermizi hayırlısı ile kucağımıza alırız.☺️

Insallah canim benim hayırlısı olsun pazartesi günü tekrar baktırcam acaba kaç günlüktur simdi o kadar heyecanlıyım ki hala inanmıyorum

Insallah canim benim hayırlısı olsun pazartesi günü tekrar baktırcam acaba kaç günlüktur simdi o kadar heyecanlıyım ki hala inanmıyorum
Ben de yeni öğrendim sayılır. Bu aşamalardan yeni geçtim hiçbir şey bilmiyordum bu konularda 2haftadır öğrenmediğim şey kalmadı☺️ Ben de kese ve kalp atısı için heyecanlıyım bu aralar . Adet tarihime göre 5+4 şuan ama doktor daha küçük dedi bakalım hayırlısı😇

Ben de yeni öğrendim sayılır. Bu aşamalardan yeni geçtim hiçbir şey bilmiyordum bu konularda 2haftadır öğrenmediğim şey kalmadı☺️ Ben de kese ve kalp atısı için heyecanlıyım bu aralar . Adet tarihime göre 5+4 şuan ama doktor daha küçük dedi bakalım hayırlısı😇
Ayyyy hadi inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin

X