Beta hcg değerindeki yavaş artış

mavinin50tonu

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2021
28
13
31
Arkadaşlar 29.06 da beta hcg değerim 218 çıktı bugün baktırdım ve 240 olmuş doktorum dış gebelik olabilir dedi sağlıksız gebelikmiş 😭😭 İlk gebeliğimde de 10. Haftada bebeğin kalbimin durması sonucu kürtaj olmuştum. Hcg değeri az artıp sağlıklı gebelik geçiren var mı hiç mi umut yok. Yine kürtaj mı olmam gerekiyor çok kötü durumdayım😭😭😭

Arkadaşlar 29.06 da beta hcg değerim 218 çıktı bugün baktırdım ve 240 olmuş doktorum dış gebelik olabilir dedi sağlıksız gebelikmiş 😭😭 İlk gebeliğimde de 10. Haftada bebeğin kalbimin durması sonucu kürtaj olmuştum. Hcg değeri az artıp sağlıklı gebelik geçiren var mı hiç mi umut yok. Yine kürtaj mı olmam gerekiyor çok kötü durumdayım😭😭😭
canım artıp ayın 1 ınde 500 olmus artık azalmaya gecmıstır belkı. 29 undan 3 une 4 gun var. azalıyorsa tekrar test yaptıgında 240 ın asagısına ınmıs olur dıs gebelık degıldır belkı.. kendılıgınden duser kese gorunemdıgınden kurtaja gerek kalmaz yuksek ıhtımal kımyasal gıbı.

Sat 26 Mayıs benim. 25haziranda beta hcg 77, 27haziranda 126,. 3temmuzda 630cikti sonuçlarım. Doktorum pazartesi görüşelim dedi. Değerler düşük geldi banaa😥 Hayırlısı olsun 🤲🏻

canım artıp ayın 1 ınde 500 olmus artık azalmaya gecmıstır belkı. 29 undan 3 une 4 gun var. azalıyorsa tekrar test yaptıgında 240 ın asagısına ınmıs olur dıs gebelık degıldır belkı.. kendılıgınden duser kese gorunemdıgınden kurtaja gerek kalmaz yuksek ıhtımal kımyasal gıbı.
Teşekkür ederim cevabın için. İnşallah kimyasaldır diyorum şimdi çünkü tekrar kürtaj yapmaya ne psikolojim ne de vücudum dayanabilir 😭

Ya benim durumum çok karışık, benim beta değerim önce 317 di, 2 gün sonra 145, sonra 217 sonra 600 oldu? Yani dış gebelik ihtimali çok yüksek gibi galiba ?

m ve 240 olmuş doktorum dış
peki birşey sorsam benim 9 Temmuzda 47,80 çıktı, 12 Temmuzda 163,40 çıktı, 14 Temmuz bugün 242 çıktı. Sizce normal mi artış bana düşük geldi 1.5 kat artış olmuş

X