Beta hcg değerleri kaç olursa kese görünür?

Merhaba aranıza yeni katıldım tahminen 5 haftalık hamileyim dün doktora gittik keseyi gördük bir sorun çıkmadı. Sonra kan istedi doktor hormonlara bakmak için beta hcg değerim 1500 çıkmış doktor az olduğunu söyledi iki gün sonra yine gel iki katına çıkmış olursa sorun yok dedi. Ama ben şunu merak ediyorum beta 1500 ken karından kese nasıl görünüyor duyduklarım hep vajina ultrasondan görmüşler acaba bir yanlışlık olabilir mi yada değerlerim artar mı? Şimdiden teşekkürler 💕
Merhaba kese göründü mü

Merhaba bende geçen hafta hem kaset testte pozitif gördüm kanda da beta hcg 153 dü.
Kadın Doğumdan randevu aldım bugün keseyi göremedi hamilesin diyemem değilsinde diyemem veya bozulmuş gebelik vardır dedi tekrar beta istedi şimdi sonucuna baktım 2362,27 çıktı.kafam karıştı hepten bu arada adetim 10 gün gecikmiş oluyor bugün acaba geç döllenme mi olduda keseyi göremedi.

Merhaba bende geçen hafta hem kaset testte pozitif gördüm kanda da beta hcg 153 dü.
Kadın Doğumdan randevu aldım bugün keseyi göremedi hamilesin diyemem değilsinde diyemem veya bozulmuş gebelik vardır dedi tekrar beta istedi şimdi sonucuna baktım 2362,27 çıktı.kafam karıştı hepten bu arada adetim 10 gün gecikmiş oluyor bugün acaba geç döllenme mi olduda keseyi göremedi.
Merhaba biz keseyi beta 1500 ken görebilmiştik karından ultrasonla. Adetim de 10 gün gecikmişti. Senin de betan gayet yüksek duruyor sanırım geç döllenme olmuş. Doktor tekrar beta isteyecektir 3 gün sonra içini ferah tut stres yapma :)

Hanımlar merhaba sat 16-23 aralık bat 23 Ocak dayanamayıp test yaptım anında pozitif çıktı acile gittim beta hgc 387 çıktı sizce normal mi adetime daha var ovülasyon günlerim 1-7 ocak arasıydı sizce normal mi?

Bazen gec görüyorlar bnm adetim bir gun gecikti degerim 3700 du iyi bakmadi devlet doktoru ve stajerdui ilk gebelikde ozele gttim 2000 iken kese görünüşmustu

X