Beta hcg düşük acaba kimyasal gebelik mi

afraa123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
2
1
27
son adet başlangıcım 18 Aralık 4 gün gecikme olunca 22 ocakta test yaptım silik çizgi çıktı kan verdim beta 17 çıktı acaba kimyasal gebelik mi yeni evliyim bu konuları pek bilmiyorum lütfen yaşayan biri varsa yardımcı olabilir mi

son adet başlangıcım 18 Aralık 4 gün gecikme olunca 22 ocakta test yaptım silik çizgi çıktı kan verdim beta 17 çıktı acaba kimyasal gebelik mi yeni evliyim bu konuları pek bilmiyorum lütfen yaşayan biri varsa yardımcı olabilir mi
HCG nin kaç oluşu değil 2 günde bir artışı önemlidir 2 gün sonra kan verdiğinizde minimum %60 artış olmalı.

Canım geç döllenme olduysa normaldir diğer arkadaşın dediği gibi 2 günde bir artması önemli. tekrar bi kan ver inşallah güzel artış olur için rahatlar. Ama benim fikrimce bence 1 hafta 10 gün bekle 2 günde bir kan vermek insanı daha çok strese sokuyo biraz bekle ki binlere falan ulaşsın beta. Anca öyle rahatlayabiliyorsun çünkü.

Kendinize niye bunu dert ediyorsunuz. Yeni evlisiniz daha önce başınıza gelmemiş zaten. Bırakın 2 gün sonra yükselmezse sorgulayın. Stres ve üzüntü olmaması gereken dönemde ekstra bunları yapmanız bebeğe zarar. Hatta bir doktora danışın ki daha sağlıklı bilgiler elde edin.

Canım senin nasıl.cikti ben şimdi tekrar gidiyorum doktora devam etti mi gebelik

Canım senin nasıl.cikti ben şimdi tekrar gidiyorum doktora devam etti mi gebelik
Pazartesi günü doktora gittim 6 haftalık hamileymişim haftaya kalp atışını duymaya gideceğiz doktor değere ve son adet tarihine göre 7 haftalık olması gerekiyor 1 hafta geriden geliyor dedi sadece

X