Beta HCG iki katı artmıyor

bussrraaa

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
36
18
26
Buraya salı günü yazmıştım
8 kasım 279.2
14 kasım 524
14 kasım dış gebelik şüphesiyle araştırma hastanesine gönderildim orada verdiğim kanda 506 çıktı 16 kasımda tekrar çağırıldım eğer artmazsa kürtaj dediler 16 kasımda ağlaya ağlaya gittim 16 kasım kan değerim 617.4 çıktı doktor yeterli değil dedi gel bi ultrasonda bakalım dedi vajinal muayene etti prof unun yanına gitti danışmak için geldiğinde kese rahmin içinde çok güzel bir yere tutunmuş dış gebelik değil dedi hatta diğer yumurtalığında doğuma yardımcı sağlıklı kistlerin bile oluşmuş kanaman yok kasık ağrın yok karın ağrın yok ama bu beta hcg nin artması lazım sana bi şans daha veriyorum cuma bidaha gel artmazsa kürtaj yapmamız lazım dedi arkadaşlar herşey çok güzel ama sadece kan değerin iki katı artmıyor bana bişey söyleyin 😞😞😞

Eklentiler

• IMG_20221117_102704.jpg
    IMG_20221117_102704.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 89
Umarim artiş olur çok yeni olduğu icin öyle artiş olmasida normal gibi geldi acikcasi bana kurtaj derse doktor baska bir doktorada görünmeni tavsiye ederim tutunmuş güzel biyere için rahat olsun annesi artirir kan değerlerini yarin gittikten sonra mucdeli haber vereceksin buraya eminim 💟

Umarim artiş olur çok yeni olduğu icin öyle artiş olmasida normal gibi geldi acikcasi bana kurtaj derse doktor baska bir doktorada görünmeni tavsiye ederim tutunmuş güzel biyere için rahat olsun annesi artirir kan değerlerini yarin gittikten sonra mucdeli haber vereceksin buraya eminim 💟
İnşallah annesi kelimesi ne kadar güzel yarın gitmemeye karar verdim bir hafta ara vericem bu süreç beni çok etkiledi ve benim yüzümden ona bişey olmasını istemiyorum ama en kısa zamanda inşallah herşey çok güzel olucak 🙏 herkese çok teşekkür ederim yazdığınız rahatlattığınız her bir kelime için😌

Kanama olmadığı sürece ve beta hcg düşüşe geçmediği sürece bebeğin seninle demektir bence başka doktora gözük böyle düşük artışlar yaşayıp doğum yapan bir sürü kadın var bu sitede hayallerini yanlış doktorların elime teslim etme

Kanama olmadığı sürece ve beta hcg düşüşe geçmediği sürece bebeğin seninle demektir bence başka doktora gözük böyle düşük artışlar yaşayıp doğum yapan bir sürü kadın var bu sitede hayallerini yanlış doktorların elime teslim etme
Çok teşekkür ediyorum aynen öyşe bi kanamam ağrım yok ve herşeyin şçerde yolunda olduğunu hissediyorum bu yoğun tempoya ve aplamalara 1 hafta kadar ara vericem ve moralimi yüksek tutucam önümüzdeki cuma kan vermeye tekrar gidicem bakalım dua edin bize lütfen 😌🙏

Moral çok önemli ona çok dikkat edin bana da size söylediklerini söylediler kese gördükten sonra %90 düşer dedi doktor ben günlerce ağladım dış gebelik denildi o kadar ağlamayalara dayanamadı kuzum bıraktı beni aylardır yolunu bekliyorduk

Moral çok önemli ona çok dikkat edin bana da size söylediklerini söylediler kese gördükten sonra %90 düşer dedi doktor ben günlerce ağladım dış gebelik denildi o kadar ağlamayalara dayanamadı kuzum bıraktı beni aylardır yolunu bekliyorduk
Çok üzüldüm gerçekden doktorlar ağızlarından çıkan kelimelerin malesef ki bizim hayatımızı kaydırabileceğini düşünemiyolar. Allah cennetinde kavuştursın meleğinle seni🙏

X