beta hcg / kist / adet gecikmesi

coachellaalalalalaal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
3
0
20
BETA HCG
en son 19 şubatta regl oldum ve 6 gün sürdü daha sonrasında erkek arkadaşımla max kıyafetlerle sürtünme oldu fakat ilişki olmadı ama reglim gecikti ve sağ overimde 5cm kist var daha önce hiç adetim gecikmemişti bugün 4. günü gecikmesinin beta hcgm de böyle çıktı hamile miyim lütfen acil cevap verin bu referans aralıkları ne demek

Eklentiler

• BBDD977F-A30D-4D0F-A36B-77379D950266.jpeg
    BBDD977F-A30D-4D0F-A36B-77379D950266.jpeg
    16,6 KB · Görüntüleme: 56
BETA HCG
en son 19 şubatta regl oldum ve 6 gün sürdü daha sonrasında erkek arkadaşımla max kıyafetlerle sürtünme oldu fakat ilişki olmadı ama reglim gecikti ve sağ overimde 5cm kist var daha önce hiç adetim gecikmemişti bugün 4. günü gecikmesinin beta hcgm de böyle çıktı hamile miyim lütfen acil cevap verin bu referans aralıkları ne demek
Hamile degilsiniz 5 ve uzeri hamile olur. Sizin degeriniz <2.30 cikmis yani bu isaret < 2.30dan kucuktur demek oluyor.

pekii 2.30 normal bir değer mi sağdaki referans aralığı hastanenin belirlediği aralık mı oluyor
Beta hcgnin nesinin normal olmasini bekliyosunuz anlamadim hamile degilsiniz yani. Normali anormali yok. Referans degeri gebelik degerleri sizin o degerle isiniz yok ki. 5 üstu gebelik demek sadece. Referans degerini napcaksiniz anlamadim

Kist olduğu için adet olamıyorsunuz
1 nisanda sonunda oldum hayatımda ilk defa bu kadar ağrılı geçirdim ve pıhtı pıhtı kisti attım hiçbir ilaç da kullanmadım tam bir hafta sürdü bundan yola çıkarak bir sorum olacaktı reglim hep düzenli olup ilk defa gecikti ya şimdi bu tarihe göre mi bundan sonra dikkat etmem lazım yoksa eski regl düzenime göre mi

hcg normal döngülerde 0.100-0.50 gibi olur. ama sizde kist olduğu için 2 çıkmış. gebelik yok. 5 üstü gebeliktir. kist için tedavi olun. regliniz kist sebebiyle gecikiyor

1 nisanda sonunda oldum hayatımda ilk defa bu kadar ağrılı geçirdim ve pıhtı pıhtı kisti attım hiçbir ilaç da kullanmadım tam bir hafta sürdü bundan yola çıkarak bir sorum olacaktı reglim hep düzenli olup ilk defa gecikti ya şimdi bu tarihe göre mi bundan sonra dikkat etmem lazım yoksa eski regl düzenime göre mi
Yine döngünüz aynı olur diye düşünüyorum

X