Beta hcg

Pearlgirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
2.358
2.262
Kizlar konumu okuyan biliyordur gecen cuma biraz kacamak oldu ve tam yumurtlama donemime denk geliyordu.Bat 26 bu arada.Bugune bi kadin dogum randevusu almistim hemde ne zamandir muayne olmuyorum diye.Rahim kalinligim 14 mm olmus beta istedi doktor 2.5 cikti negatif oldugunu biliyorum ama daha adetim gelmedi cok acele ettim.Basina boyle geli pozitife donen oldumu?

Idrar testi yaptin mi canim? Bazen kanda cikmayp testte cikiyor bazende kanda cikiyor testte cikmiyor😀🤷‍♀️ beklemek lazim adetin gecmesini..

Kizlar konumu okuyan biliyordur gecen cuma biraz kacamak oldu ve tam yumurtlama donemime denk geliyordu.Bat 26 bu arada.Bugune bi kadin dogum randevusu almistim hemde ne zamandir muayne olmuyorum diye.Rahim kalinligim 14 mm olmus beta istedi doktor 2.5 cikti negatif oldugunu biliyorum ama daha adetim gelmedi cok acele ettim.Basina boyle geli pozitife donen oldumu?
Evet benimde 2.9 falan çıkmıştı sonradan arttı. Böyle çok kişi var sonradan artan ama sıfırlananda var

İdrarda cok silik bisey vardi ama o testin kendi cizgisiydi bence
Tekrarla canim adetin gecmesini bekle erken gebelik yaniltabiliyor özellikle comfort isimli test cok yaniltiyormuş bilgin olsun yani bazi testlerin yapisi filan cok farkli insallah vardir🙏🌹

Ne kadar zaman sonra artti acaba? Birde bende kabizlik var kasigimin sagi batiyor hic adet olacak gibide hissetmiyorum
Ya şöyle ben dayanamadım ertesi gün akşamdan yapmıştım 8 çıkmıştı. Ama iki gün sonra tekrarlarsanız net bilgi olur

Ya şöyle ben dayanamadım ertesi gün akşamdan yapmıştım 8 çıkmıştı. Ama iki gün sonra tekrarlarsanız net bilgi olur
Ertesi aksam nasil yaptiniz hastanede felnmi calisiyorsunuz? Ben pazar gunu idrar testi yapsam olur mu ki?

X