Beta hcgnin yukseldigi anlamina mı geliyor?

Zehragnk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2021
25
8
22
Kızlar merhaba 4+5 gunluk hamileyim 3 gün önce beta hcg testi verdim 42.0 çıktı bugün yine verdim sonucu bekliyorum ama sonucu beklerken evde gebelik testi yaptım cizgi daha da koyulasmis bu beta hcgnin arttığı anlamına mı geliyor. Resimleri ekledim.

Eklentiler

• 20211220_110148.jpg
    20211220_110148.jpg
    150,9 KB · Görüntüleme: 79
  • Screenshot_20211215-232129_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20211215-232129_WhatsApp.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
Kızlar merhaba 4+5 gunluk hamileyim 3 gün önce beta hcg testi verdim 42.0 çıktı bugün yine verdim sonucu bekliyorum ama sonucu beklerken evde gebelik testi yaptım cizgi daha da koyulasmis bu beta hcgnin arttığı anlamına mı geliyor. Resimleri ekledim. Koyu cizgi olan bugün yaptığım
Resim yok ama evet koyulaşma betanın arttığı anlamına gelir

Kızlar merhaba 4+5 gunluk hamileyim 3 gün önce beta hcg testi verdim 42.0 çıktı bugün yine verdim sonucu bekliyorum ama sonucu beklerken evde gebelik testi yaptım cizgi daha da koyulasmis bu beta hcgnin arttığı anlamına mı geliyor. Resimleri ekledim.
Evet canım arttığı anlamına geliyor ben de sabahkinden akşam yaptıgıma fark ediyordu. Ama koyulaşmazsa da korkma bazen oluyor öyle

Arttığı anlamına geliyo en az yüzde yetmiş artış olmalı ..

4+5 derken ?? 4 hafta + 5 gün mü oluyor

X