Beta Hgc 9.71

nurAyyldz

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
116
56
23
Kızlar merhaba kan verdim 9.71 çıktı test yaptım hafif çizgi var sizce gebelik vermı pazartesi gidicem yine inşallah

Screenshot_2024-03-29-18-50-32-38_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg

Eklentiler

• IMG_20240328_042447.jpg
    IMG_20240328_042447.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 59
Bende erken öğrendim de kolum şimdiden delik deşik oldu damar yolu bulma sıkıntı o yüzden dedim yanlış anlama sağlıcakla alalım inşallah 🤲🏻🥹
Kuzum estafurullah ben hiç kötü niyetle düşünmedim gülümsedim hatta canım benim yıllardır bekliyorum o yüzden önemli değil dedim sende beni yanlış anlamamissindir umarım 🫂🥹

Kuzum estafurullah ben hiç kötü niyetle düşünmedim gülümsedim hatta canım benim yıllardır bekliyorum o yüzden önemli değil dedim sende beni yanlış anlamamissindir umarım 🫂🥹
Yaaa çok sevindim senin adına bende 1,5 yıldır bekliyordum inşallah sağlıklı değerlerimiz artar yok yok anlamadım :))

Merhaba regl gecikmiş mıydı? Benim bugün regl olmam gerekiyordu olmadım aşırı ağrım var testim negatif çıktı ilk idrarla yapmadım tabi

Merhaba regl gecikmiş mıydı? Benim bugün regl olmam gerekiyordu olmadım aşırı ağrım var testim negatif çıktı ilk idrarla yapmadım tabi
Gecikmem oldu bembemsi lekelenme oldu hemsireyede sormuştum devam ederse değerinde yüksek çıkarsa doktora gidersin dedi devam etmedi bakalım pazartesi yine gidicem inşallah umarım kucaklarimiz yuvamız boş kalmaz hayırlısıyla bizlerede nasip olur

X