Beta hgc nasıl ?

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.754
832
33
Merhaba arkadaşlar öncelikle Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlısıyla hayırlı zamanda bir evlat nasip eder inşallah 🙏🥰😍
Kızlar 7 Ocak çatlatma iğnesi yapmıştım 22 Ocak cuma günü kan verdim 42 çıktı 25 Ocak Pazartesi yine verdim 124 çıktı 27 ocak çarşamba günü yani bugün de kan verdim 210 çıktı sizde artış nasıl yavaş ilerliyor sanki böyle bir durum yaşayan oldu mu sağlıklı gebelik olur inşallah dua edin bana lütfen sizce kaç günlük veya kaç haftalıktir şimdiden teşekkürler herkese 😍🥰🙋🙏

Merhaba arkadaşlar öncelikle Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlısıyla hayırlı zamanda bir evlat nasip eder inşallah 🙏🥰😍
Kızlar 7 Ocak çatlatma iğnesi yapmıştım 22 Ocak cuma günü kan verdim 42 çıktı 25 Ocak Pazartesi yine verdim 124 çıktı 27 ocak çarşamba günü yani bugün de kan verdim 210 çıktı sizde artış nasıl yavaş ilerliyor sanki böyle bir durum yaşayan oldu mu sağlıklı gebelik olur inşallah dua edin bana lütfen sizce kaç günlük veya kaç haftalıktir şimdiden teşekkürler herkese 😍🥰🙋🙏
Cnm ben banttan 2 gün önce gittim 194.6 cıktı geri 3 gün sonra gittim 524.94 cıktı cnm bugun doktora gittim 4+2 günlük dedi 1 hafta sonra gel kese görelim dedi ☺️

Yaa hadi gözün aydın canım inşallah Rabbim güzel sağlıklı bir gebelik yaşatır hepimize benimkisi nasıl acaba yarın tekrar vermemi istedi ya bakalım

Merhabalar hayırlı olsun hamileliğiniz. Sağlıkla kucağınıza alın 😍 bende 18 ocakta yaptım çatlatma iğnesini. İğne yaptığım günü de sayarsak 14 gün oluyor. Test yapmalı mıyım. Ama adet olacak gibi de ağrım var sizde de böyle oldu mu 😑

X