Beta hgc ve son adet tarihi hafta uyuşmazlığı

Tam ayın 10 unda giderseniz haber verin merak ettim durumunuzu
ben bugün dediğim gibi başka doktora gittim, gitmez olaydım. SAT göre hesap yaptı ve 7 haftalık olması gerek embriyonik oluşum yok kürtaj olman gerekcek diye moralimi bozdu çok fena. kendi eski doktoruma mesaj attım olanları. ondan haber bekliyorum. ayında 9unda geleyim bekleyemicem yazdım doktora. gel derse hemen gidicem. ama kürtaj derlerse niyetim en geç haftaya yani 16sında kadar beklemek. şu anda moralim yerlerde.

ben bugün dediğim gibi başka doktora gittim, gitmez olaydım. SAT göre hesap yaptı ve 7 haftalık olması gerek embriyonik oluşum yok kürtaj olman gerekcek diye moralimi bozdu çok fena. kendi eski doktoruma mesaj attım olanları. ondan haber bekliyorum. ayında 9unda geleyim bekleyemicem yazdım doktora. gel derse hemen gidicem. ama kürtaj derlerse niyetim en geç haftaya yani 16sında kadar beklemek. şu anda moralim yerlerde.
Hayırlısı olsun hakkınızda arkadaşımın 8. Haftada kanaması gelmişti devlet hastanesinde düşük yapıyorsun dediler özele gitti aynı gün yerleşme kanaması herşey yolunda dediler 8 aylık bebeği elinde bekleyin dua edin moralinizi yüksek tutun

ben bugün dediğim gibi başka doktora gittim, gitmez olaydım. SAT göre hesap yaptı ve 7 haftalık olması gerek embriyonik oluşum yok kürtaj olman gerekcek diye moralimi bozdu çok fena. kendi eski doktoruma mesaj attım olanları. ondan haber bekliyorum. ayında 9unda geleyim bekleyemicem yazdım doktora. gel derse hemen gidicem. ama kürtaj derlerse niyetim en geç haftaya yani 16sında kadar beklemek. şu
Bende beta hgc ye göre 6 haftalık diye hesap ederek gittim kalp atışını duyarım diye 3-4 haftalık dedi geri yolladı bence kendi doktoruna git 16 sında netleşir herşey benim annemin benden önceki bebeğini öyle diyerek canlı canlı almışlar tabiiki doktor daha iyi bilir ama her doktor değil tek bir doktora bağlı kalma

Bende beta hgc ye göre 6 haftalık diye hesap ederek gittim kalp atışını duyarım diye 3-4 haftalık dedi geri yolladı bence kendi doktoruna git 16 sında netleşir herşey benim annemin benden önceki bebeğini öyle diyerek canlı canlı almışlar tabiiki doktor daha iyi bilir ama her doktor değil tek bir doktora bağlı kalma
Ben kendi doktoruma gittim. Yolk gördü. İyi ki öbür doktoru dinlememişim yoksa bebeğim gitcekti. Kendi doktorum senin geç yumurtlama geç döllenme dedi. Sonrasında biraz kanamam oldu, düşük tehlikesi var şu an ama bebeği gördük. Eğer bu risk geçerse sağlıklı devam edicek dedi doktor. Düşük de benim kendi hatamdan oldu biraz kendimi fazla yordum, farkedemedim. Son durum bu güncellemek istedim. Sizde durum nasıl

Ben kendi doktoruma gittim. Yolk gördü. İyi ki öbür doktoru dinlememişim yoksa bebeğim gitcekti. Kendi doktorum senin geç yumurtlama geç döllenme dedi. Sonrasında biraz kanamam oldu, düşük tehlikesi var şu an ama bebeği gördük. Eğer bu risk geçerse sağlıklı devam edicek dedi doktor. Düşük de benim kendi hatamdan oldu biraz kendimi fazla yordum, farkedemedim. Son durum bu güncellemek istedim. Sizde durum nasıl
Allah hayırla kucağınıza almak nasip etsin bol bol dinlenin evdeki işler bekleyebilir uzanın keyfinize bakın.

Bende durum şöyle doktora gittiğimde kızamıkçık testimin yapılmadığını söyledi o zaman merkez hastanesindeydim acil memlekete dönmem gerekti yaptıramadan döndüm sağlık ocağında yaptırırım diye düşündüm yapılan enfeksiyon testlerinin içinde eksik kalmış benimde enfeksiyonlardan bir tanesi pozitif çıkmıştı soruşturduğumda önceden geçirdiğim bir kızamıkçık enfeksiyonu ya da önceden vurulduğum aşıları gösteriyormuş ve %90 kişide pozitif çıkarmış yani bir sorun teşkil etmiyor o da kızamıkçık diye geçtiği için asıl yapılması gereken kızamıkçık testi yani asıl yapılması gereken rubella LgG ve rubella Lgm imiş tabiiki bilmediğim için doktora pozitif çıkanı tekrar yaptırdım ve sonuç olarak bakılması gerekene bakılmadı ve bu zamana kadar kızamıkçık geçirmedim geçirdiysemde anlamadım bazen geçirip anlamayabilirmişiz ve bu ilk üç ayda bebeğe %80 zarar verirmiş gebelikte yakalanınca o yüzden yarın 10. Haftamıza gireceğiz yani 3 ayın içindeyiz beni bir korku sardı tabi ya geçirip anlamadıysam diye annemde bizim zamanımızda öyle bir test yoktu 4 tane çocuk doğurdum birinde de birşey çıkmadı çok kafana takıp üzülme dedi bilemiyorum bazılarında da yanlış çıkıyormuş bu test hani Allah büyük artık bişey varsa ikili taramada çıkar diye düşünüyorum. Durum bu. Birde B12 eksik Ferittin ile sağlık ocağı doktorum benoxol yazdı ve kullanabilirsin dedi kadın doğum ise kesinlikle kullanma ben sprey yazılan onu kullan dedi ama reçetede be sprey gözüküyor ne istediği kan tektikleri sağlık ocağı doktorum da ben öyle bir ilaç hiç duymadım sprey b12 yok dedi ne yapacağımı şaşırdım b12 eksikliği de zararlı haftaya gel çoklu vitamin yazıyım dedi gidecem pazartesi hem rubella için kan vericem hemde ilacı alıcam hayırlısı artık bilgisi olan varda yazsın da aydınlanayım Allah rızası için

Öncelikle stres ve telaş yapmayın. Değer biraz düşük ama yükselebilir, geç döllenme olabilir. 2 günde bir kan verin ve değere bakın. 2 günde bende 2 katına çıkmıştı. Rabbim gönlünüze göre versin inşallah.❤️
arkadaslar biri bana gec dollenmeyi anlatsin gec dollenme gec yumurtalami

X