Bi bakar mısınız?

defne95

🍀🌸
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
277
113
Merhaba kızlar bu ay 15 gün boyunca düzenli soğan kürü yaptım. Adetlerim düzenli 23-26 arası olurum. Gün aşırı ilişki değerlendirdik. 5 gün önce sol kasığımda sancı vardı ilişkide bile oldu. bir kaç gün sürdü. Sonrasında adet sancısı gibi ağrılarım gelip gidiyor sarı akıntım devam ediyor bazen jel kıvamında bazen kuru. Göğüslerimde ara ara sızlamaya başladı. Sizce bu ay tutmuş olabilir mi yaşayan var mı böyle birşey 🙄

neden olmasın olabilir tabikide ama psikolojikde olabilir soğan kürü kimi insandada yan etki yapıp adet düzenini bozuyormuş oda olabilir adet gününüzü bekleyin ve test yapın daha erken bişey demek içinde

Hiç kontrole gitmedim evleneli daha 5 ay oldu çocuk istiyoruz tutmadı bunu denemek istedim iltihap varsa temizlensin diye inşallah olan düzenimide bozmaz 🙏 teşekkür ederim bekleyeceğim tabi ama çok sabırsızlanıyorum :)

Hiç kontrole gitmedim evleneli daha 5 ay oldu çocuk istiyoruz tutmadı bunu denemek istedim iltihap varsa temizlensin diye inşallah olan düzenimide bozmaz 🙏 teşekkür ederim bekleyeceğim tabi ama çok sabırsızlanıyorum :)
Benim adetim düzensizdi bizde 5 aydır istiyoruz çocuk hem düzenlesin hem çocuk için yaptım soğan kürünü ve 3.aya girdim yaptıktan sonra şuan çok düzenli oluyorum ama henüz çocuk olmadı ..şunu söyleyebilirim ilk ay bendede çok kasık karın ağrısı ani kramplar giriyordu bende hamilelik sanmıştım ama o soğan küründen kaynaklıymış..doktorum kimine çok kanama yapar risk almışsın dedi ama ben pişman olmadım ve soğan kürü sonrası tahlillerim çok temiz çıktı

X