Bikini bölgesi için yardım

bebeox

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2013
110
5
merhaba. 18 yaşındayım şimdiye kadar bikini bölgemi hep tüy dökücü krem ile alıyordum fakat kısa bir süre de çıkmasından bıktım burda okuduğum yorumlar doğrultusunda vi-vet sir ağda bandı aldım(portakallı galiba ) denemek amaçlı yüz için olanını bikini bölgemde denedim fakat inanılmaz bir acıı :KK43: yani bu normalmi sizce ve ne yapmam lazım veya başka önereceğiiz ağda yöntemi varmı? koltuk altı ve bacaklarda sorun yaşamıyorum makine ile alıyorum tek sorunum bikini bölgesi lütfen yardım edinn :))

eldiven diyorum kesinlikle :KK23: ben de 18 yaşındayım ilk defa kökünden aldım eldivenle çok iyi oldu fazla acıtmıyo da :KK76:

çok acıtır mı o da bide bildiğimizi beyaz eldivenlerden dimi? teşekkürler bu arada

merhaba. 18 yaşındayım şimdiye kadar bikini bölgemi hep tüy dökücü krem ile alıyordum fakat kısa bir süre de çıkmasından bıktım burda okuduğum yorumlar doğrultusunda vi-vet sir ağda bandı aldım(portakallı galiba ) denemek amaçlı yüz için olanını bikini bölgemde denedim fakat inanılmaz bir acıı :KK43: yani bu normalmi sizce ve ne yapmam lazım veya başka önereceğiiz ağda yöntemi varmı? koltuk altı ve bacaklarda sorun yaşamıyorum makine ile alıyorum tek sorunum bikini bölgesi lütfen yardım edinn :))

canım bende jiletle aldım 25 yaşıma kadar temmuz ayında bi cesaret gittim ağdacıya , bak elleri çok hızlı hiç anlamadan 5 dk kada bitiriyorlar. İlkinde biraz acı oluyor ama ondan sonra uzun süre rahatsın bir sonrakinde de o kadar acımıyor tavsiyem git birine yaptır kendin yapman zor olur

ya ben çok utanırım o bölgeyi yaptıramam ki :)) ya kuzenim de kuaförde yaptırıyor hatta sürekli gel seni de götüreyim d,yor ama ne mümkün. konserve ağda diye bişey duydum onun hakkında bi bilginiz varmı

çok acıtır mı o da bide bildiğimizi beyaz eldivenlerden dimi? teşekkürler buarada

evet beyaz plastik eldiven. geçir eline tüyleri tek tek çek oldu bitti :KK55: çabuk oluyo hem ben biraz tırstığım için yavaş yaptım ama 2 günde bitti birer saat uğraştım :KK24: bi dahakine kuaföre gitmeyi düşünüyorum ne kadar utansam da
:KK17: pürüzsüz olsun istiyorum :KK53:

canım ben daha önce hep jilet kullandım sonra kalıp ağda kullandım hiç acıtmıyodu ama kendim aldığım için altları alamıyodum bi gün cesaretimi toplayıp gittim kuaföre tertemiz oldu 5defadır gidiyorum bir defa başlarsam devamı gelir en iyisi kuaför :)

kalıp ağdanın kullanımı nasıl oluyor ve hangi markayı önerirsin :)

Ya ben kalıp ağdayı beceremedim :KK43: ben de 18 ime kadar jilet ve krem yapmıştım sonra annem zorla kuaföre götürdü o rahatlığa o kadar alıştım ki 5 yıldır kendim alıyorum. Bacağımızı bile jiletten sonra alırken acı çekiyoruz bikini bölgesini doğal karşılayın değil mi ama:) zaten 1-2 aldıktan sonra alışıyor. Evli değiliz sonuçta birden almaya gerek yok ben ilk başlarda 3-4 günde bitiriyordum bir gün birazını bir gün birazını :) şimdi altları ve üstleri 10 dkda bitiriyorum ama ortalar ölüm hala...

Tuvalete oturur gibi oturup hallederseniz altları gerildiği için hiç acımıyor.

Benim de şöyle bir sorunum oldu. önceki ay eldivenle aldım üstleri çok rahattı ama bir batık yaptı ve geçmedi... ters aldım galiba 1 ay geçti resmen siyah böyle giderse 5 sene sonra kuaföre gidicem artık...

X