Bıkkınlık her şeyi boşvermiş hissi

Medusan

Were all mad here
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
1.706
741
Merhaba 1 buçuk seneye yakındır çalışıyordum. Geçen aya kadar.. işten çıkarıldım sebebi ben değilim pazarla alakalı savas etkiledi vesaire cok detay veremiyorum kotu bir ayrılıs olmadı. Faka bu işimi çok seviyordum ve iyi de para kazanıyordum satış üzerineydi (uluslararası). Cikarildigimdan bu yana cok bıkkın ve ozgüvensiz hissediyorum kendimi amaçsız ve motivasyonum sıfır gibi hedefim bile yok. Eski isim hibrit calisma sistemiydi simdi muhtemelen full bir ise girmem gerekicek. Onu gectim maasim yine eskisinden dusuk bile olabilir. Tum bunlar beni sogutuyor. 1 bucuk sene oncesine kadar 4 yıllık bir aram vardı cocuktan dolayı eskisi gibi de olurum diye cok korkuyorum. Yarın is gorusmem var ama o kadar isteksizim ki bu gecer mi neden boyleyim bilmiyorum. Bazen kpss ye calisayim diyorum o zaman da vaktimi çöpe atarmisim gibi geliyor esim kpss ye cok sıcak bakmıyor cunku gecmiste cok cabaladim iyi puanlar da alıp atanamadım. Ne yapmalıyım sizce yas oldu 35 50 gibi hissediyorum kilo da aldım kendimi saldım özgüvenim baya bir sarsıldı. Kusura bakmayın böyle icimi kusmus gibi ortaya karman corman bir konu oldu ama neyse 🥺

Geçen sene ben de böyle cikarildim aynı benim de çocuktan dolayı ara vardı sil baştan. 3 ay evde kaldım 20 kadar görüşme yaptım sonunda buldum mecbur çalışacaktım çünkü yapacak bisey yok evde oturma lüksüm yoktu motive edici biseyler bulmalisiniz

Geçen sene ben de böyle cikarildim aynı benim de çocuktan dolayı ara vardı sil baştan. 3 ay evde kaldım 20 kadar görüşme yaptım sonunda buldum mecbur çalışacaktım çünkü yapacak bisey yok evde oturma lüksüm yoktu motive edici biseyler bulmalisiniz
Acıkcası ben de ara vermek istemiyorum 3 4 ay yine sorun değil ama evde kaldıkça insan geriye gidiyor gibi hissediyor. Zaman zaten kötü tek maaş ne kadar idare eder kiradayız. Gerçi çalıştığımda da maaşın büyük kısmı krese gidiyor ama yine kazanıyorum ve hiç değilse sigortam ödeniyor diye düşünüyorum.umarım ben de toparlarım kendimi düzgün bir işe girerim.

X