Bilgilerime bakıp tahmin yaparmısınız ?

ılk fotoda 6 haftalık vajınal oldugu gbi cektım
Yani resimde sagda gorunen bana gore solmu bilemedim vajinal de nasıl oluyor sag sol

2. de de 8 haftalık yine vajinal

Eki Görüntüle 2799977
Sanırım kız bir tanıdığımda vajinal bebek soldaydı oğlu oldu sizinkide tam zıttı görünüyor

Ben kusmuyoru m ama herşeyden tiksiny lm kokular fsln canım hiç birşey çekmiyor asermiyom ağzımın tadı kötü tat slamiyorum
Aynı sekıldeyım bende careyi sık diş fırcalamak ve mentollu sekerde buldum oyle su içebiliyorum
O agızdakı tad gecmıyor prilamı duzenlı kullanmaya basladım gece 2 gunduz 1 oyle yemek olayım basladı yeni yeni. Eksimem azaldı ama ufacık acıkayım anında bisi atmam lazım agzıma ceviz en buyuk destekcım oldu

Aynı sekıldeyım bende careyi sık diş fırcalamak ve mentollu sekerde buldum oyle su içebiliyorum
O agızdakı tad gecmıyor prilamı duzenlı kullanmaya basladım gece 2 gunduz 1 oyle yemek olayım basladı yeni yeni. Eksimem azaldı ama ufacık acıkayım anında bisi atmam lazım agzıma ceviz en buyuk destekcım oldu
Banaxsuyun tadı bile kötü geliyot zar zor günde 2 lt içmeye çalışıyorum bende jelibon yiyorum meyveli yumuşak sakızlar falan ins geçer ya vallahi hergün basım agriyot birşey yemiyorum die salata yiyorum öğlen akşam patates başlıyorum içine doğru yorum yada makarna haslsyip koyuyorum ins kısa zamanda iştahım açılır herşey yerim 😐çok yorucu oluyor bu halim halsizlik oluyor vitsmin magnezyum alıyorum birde

X