Bilgisayar bağımlısı eş

Hicbirseyi abartmiyorsunuz
100 de 1 milyon da haklisiniz
Tek degilsiniz sizin gibi olan cok kadin var
Hatta bazi erkek kisileri esleri hamile iken onlara destek olmak yerine gece 4 lere kadar oyun oynayip uykusuz bir sekilde ise gidiyorlar ve bu dongu boyle devam ediyor

İyi geceler öncelikle. Biz 3.5 yıllık evliyiz. Bir kaç ay önce eşim dedi ki sen evde sıkılıyosun bi bilgisayar alalım. Hatta alıncada sana doğum günü hediyesi dedi. Neyse daha aldığımız gün ben 10 dk oturuyum hadi kalk sıra bende diyodu. Şu an işten gelir gelmez bilgisayara oturuyo. Sonrada uyumak için kalkıyo. Normalde uykuya çok düşkündür. Sabah 6 da işe gidiyo eskiden 10 da uyurdu. Şimdi gece 1.5 2 de uyuyup 4 5 saatlik uykuyla işe gidiyo. Bi oyun var onu oynuyo. Bitanede laptop aldı iki bilgisayardan oynuyo. Oyunu iyi oynarsan bi süre sonra para kazanabiliyosun. Ben kızınca para lazım maaşım yetmiyo diyo. Ama ben evde yalnız yaşıyo gibiyim. O bilgisayar odasında ben diğer odada yaşıyorum. Ayrıca bilgisayara ben hiç bakamıyorum çünkü oyunun 24 saat açık kalması gerekiyo. Kızdım küstüm olmadı güzelce söyledim beni yalnız bırakma dedim yine olmadı. Ben fazla mı tepki gösteriyorum. Bilgisayarı sat istemiyorum bize zarar veriyo diyorum onada yanaşmıyo. Ne yapmam lazım şaşırdım
Oynadıgı oyun knight online büyük ihtimalle. Bilgisayar sabahtan akşama kadar açık bırakıyor para kazanıyor ordaki çarları sattıkca. Vallahi arkadaşım benim eşim bu oyuna bağımlıydı ben 6 ay dayanabildim sonra kırdım bilgisayarı çekiçle hemde gözüm dönmüş şekilde 😒 evde kavga kıyamet tabi umrumda mı ? Aslaaa. Ben hergün ilgisizlikten içim içimi yiyip kendimi yıpraracagıma sorunu kökten çözmeyi böyle buldum. Laftan anlamayan canım kocama maddi zararla anlatım :bicak: Teknoloji düşmani maddi zarar verici bencil cart curt söylendi sustu. Tekrar bilgisayarda aldırmadım eve. Bazı adamlar çocuk ruhlular cidden." Kafamı onla dağıtıyorum, tek eğlencem bu, dısarda gezip dozmuyorum yanındayım evdeyim daha ne istiyorsun "bunlarda klasik kendini savunma cümleleridir bunların. Drama queenler sizi :işsiz: heh bu arada yaptığımı yap demiyorum asla. Yanlız değilsin bilmeni istedim :)

Bende çıkartıcamda acaba abartıyomuyum diye düşündüğüm için biraz kamuoyu araştırması yapıyım dedim 😂 haklı olduğum kanıtlandığına göre rest çekebilirim. Piknik sinema falan desem ben çok yorgunum diyo. Arada bir annesine falan gidiyoruz hadi kalkalım ben işten geldim yorgunum diyo eve gidip bilgisayara oturuyo
direkt cinsel hayatınız da etkilenmiştir :)
bu genelde böyle oluyor maalesef
sizin ailenize gidiyor mu peki
şuna bakın kendi ailesinde bile oturmak istemiyor

ya bilgisayarı zorla sattırın ya da o yokken bozun bişey yapın

Oynadıgı oyun knight online büyük ihtimalle. Bilgisayar sabahtan akşama kadar açık bırakıyor para kazanıyor ordaki çarları sattıkca. Vallahi arkadaşım benim eşim bu oyuna bağımlıydı ben 6 ay dayanabildim sonra kırdım bilgisayarı çekiçle hemde gözüm dönmüş şekilde 😒 evde kavga kıyamet tabi umrumda mı ? Aslaaa. Ben hergün ilgisizlikten içim içimi yiyip kendimi yıpraracagıma sorunu kökten çözmeyi böyle buldum. Laftan anlamayan canım kocama maddi zararla anlatım :bicak: Teknoloji düşmani maddi zarar verici bencil cart curt söylendi sustu. Tekrar bilgisayarda aldırmadım eve. Bazı adamlar çocuk ruhlular cidden." Kafamı onla dağıtıyorum, tek eğlencem bu, dısarda gezip dozmuyorum yanındayım evdeyim daha ne istiyorsun "bunlarda klasik kendini savunma cümleleridir bunların. Drama queenler sizi :işsiz: heh bu arada yaptığımı yap demiyorum asla. Yanlız değilsin bilmeni istedim :)
Evet onu oynuyo. Henüz o kadar delirmedim son bir rest çekicem çok oynamak istiyosan bilgisayırını al annenin evine git bu evde oynayamazsın diye. Bide bende malesef çok fazla gurur var. Oynamasını engellerim aslında ama şöyle düşünüyorum o bilgisayarı bana tercih ediyosa ben engel olsamda sonuçta o bunu istiyo kendimle zorla ilgilendiremem diye düşünüyorum o yüzdende çok bişey yapmadım şimdiye kadar aslında

ay nasıl kandırmadır bu? resmen sizin ihtiyacınız varmış gibi kandırıp doğum gününüzde kendine hediye almış, pess. şifre koyun madem benim için alındı ben izin verirsem kullanabilirsin deyin.

Vignette Vignette yanılmıyorsam sende de böyle bir durum vardı sanki ama sonra ikiniz de oynuyordunuz tabi bağımlı gibi de değil bence sende güzel tüyolar çıkabilir 😂
Kız biz de oyundan para kazanıyoruz item düşürünce falan ben geçen gün 1000 liralık item düşürdüm canavardan sonra gidip bir güzel yemeğe çıktık :rolleyes::rolleyes:

X