bilgisi olanlar buraya

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
arkadaşlar 5 haftalık hamileyim fakat kese göründü bebişim gözükmedi böle olanlar varmı aranızda

• Konu Sahibi EU3
ben 5 haftalıkken kese bile gozukmedı. 6 haftalıkken kese vardı ortasında da bir nokta. herhalde senınkı de haftaya gorunur :)

• Konu Sahibi EU3
Merhaba öncelikli olarak hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin.

Kesenin görünmesi SAT'ın 38., döllenmenin 24. gününden sonra, yani yaklaşık 5.5 haftada
Kalp atışının görülmesi SAT'ın 42., döllenmenin 28. gününden sonra, yani yaklaşık 6. haftada
Embriyonun görünmesi ise SAT'ın 45., döllenmenin 31. gününden sonra, yani yaklaşık 6.5 haftada oluyor. (SAT: Son Adet Tarihinizin ilk günü)

Bunların görülüp görülememesi vajinal ultrason mu yoksa abdominal (göbekten) ultrason kullanılıp kullanılmadığıan da bağlıi vajinal ultrason bu konuda daha hassas. Yine döllenmenin beklediğinizden geç olması da sonuçları bir kaç gün kaydırabilir.

Şu andaki haftanızda bebeğin görünmemesi oldukça normal yani endişe etmeyin.

• Konu Sahibi EU3
arkadaşlar çok teşekkür edrim çok rahatladım dediğiniz gibidir inşallah

• Konu Sahibi EU3
canım benim oğlum 6 haftalıkken göörünmemişti kese vardı ama bebşim görünmüyodu sonrada göründü seninkide öledir canını sıkma

• Konu Sahibi EU3
çok saolun ya yarın doktora gitçem bakıcam son duruma hayırlısı

• Konu Sahibi EU3
bende duymuştum kesenin görünüp bebeğin görünmediğini 1 ay sonra sorduğumda herşey yolunda demişti arkadaşım sende gönlünü ferah tut canım

• Konu Sahibi EU3
bugün bebeğimi gördüm canlarım
hepinize teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…