Bilmeden bir hata yaptım

Aramızda 5 yaş fark var. O en başından beri yaşımı sorun ediyordu ben haziran ayında reşit olucam, tutturmuştu Haziran olana kadar arkadaş gibi konuşalım diyordu. Arkadaş gibi mesajlasmadik ama olmadı öyle yani baya sevgili gibi konuşuyorduk.Aylar geçti birden dediki böyle olmuyor sana karşı kötü hissediyorum falan yine arkadaş gibi yazışalım. Ama bana o kadar soğuk davranmaya başladı ki bende sürekli sorularla triplerle onu sıktım. Beni çok darliyorsun dedi sonra bi baktım ki engellemiş. Sizce engeli kaldırır mı?

Hayatında bazı sıkıntıları vardı. Aniden bana iyi birisin bari arkadaş kalalım dedi tamam dedim ama o kadar soğuktu ki her saat ona mesaj attım neden böylesin falan yazıyordum. O da yeter beni darlamandan bıktım yazıp bir hafta sonra instadan engelledi. Ben özledim onu görmek istiyorum. Onun iş yerine gidip sanki tesadüfen karşılaşmış gibi yapsam orada onu görmezden gelsem acaba aklına birşeyler gelip mesaj falan atarmı sizce olur mu? ya da yılbaşını kutlamak için mesaj atsam mı? Lütfen biri aydınlatsın ya morallerim çok bozuk 😔😔😔
insanlari darlamayi birakin
taciz edip edip kotu niyetim yoktu diyorsunuz

Zor günlerinde hep yanındaydım o da öyle. Konuşmak istemiştim yeri bende çok ayrıydı
zor günlerinde yanındaydım kafasıyla senin sevgiline başka bir kız mesaj atsa aynı hassasiyeti gösterir miydin?
adam evlenme planı yapıyor sen yanında olmak istiyorum diyorsun hala.
ay şaka gibi

Pismanim diyip sonra da yaninda olmak istiyorum yaziyorsun ama iyi misin?
Bir yıldır psikolojik tedavi görüyor o yüzden yanında olmak istedim. Ayrıca bir tane daha sevgilisi vardı o zaman onun yanında olmuştum sabah akşam ona iyi geldiğini söylemişti

Gerçekten arkadaşım yoktu. Şuan çok üzgün ve ben eskidi gibi onun yanında olmak istiyorum onu yalnız bırakmak istemiyorum :KK43:
Boşa çıkmışken teselli ayağına araya sıvışın evet. 😂 Adamın bu çok üzgünüm böyle olsun istemezdim tavırlarınızı yiyeceğini mi sanıyorsunuz? Barışır onlar, siz daha fazla bir şey yapmazsanız tabii

Boşa çıkmışken teselli ayağına araya sıvışın evet. 😂 Adamın bu çok üzgünüm böyle olsun istemezdim tavırlarınızı yiyeceğini mi sanıyorsunuz? Barışır onlar, siz daha fazla bir şey yapmazsanız tabii
Ya pişmanım üzgünüm diyorum lütfen böyle şeyler söylemeyin rica ediyorum

Benimde herşeyimi paylaştığım biri vardı. Hayatımda beni yargılamadan dinleyecek tek kişi bile diyebilirim. Konuşmayı bıraktıktan sonra asla yazmadım ki sevgilisi vs. olduğunda da yazmadım yazmamda tabii bunlar uzun zaman önce deydi. Ben kendime yetebilmeyi öğrendim şuan gene yanlızlıktan geberiyorum ama kendimle çözmeyi öğretti hayat beni. Sizede aynısı tavsiye ederim

adamla konuş kızla seni konuştursun. adamın hiçbir suçu olmadığını, aralarında herhangi bir ilişki olmadığını açıkla. barışırlar belki

Önceden konuştuğum biri vardı ben bu adamdan hoşlanıyordum açıkçası. Her gün konuşurduk çok samimiydik, sonradan bu adamın sevgilisi oldu ve bana soğuk yapmaya başladı bende onu engelledim. Geçen gün engeli kaldırıp nasılsın diye mesaj attım ve bana saydırmaya başladı. Meğersem bu adam bi arkadaşına eski mesajlarında benden bahsetmiş sevgilisi ben mesaj atmadan bir hafta önce onları görmüş soğuk davranmaya başlamış. Üstüne benim mesajımı görünce de ayrılmış. Mesajı nasıl gördü derseniz adamın instagramı kadında açıkmış haberim yoktu. Evlenme planları yapıyorlardı istemeden onların ayrılmasına sebep oldum böyle olsun istememiştim çok üzgünüm ne yapabilirim sizce?
Hatayı bilmeden değil bilerek yapmışsınız. Sevgilisi olduğunu bildiğiniz birine yazmak neyin kafası tam olarak

Önceden konuştuğum biri vardı ben bu adamdan hoşlanıyordum açıkçası. Her gün konuşurduk çok samimiydik, sonradan bu adamın sevgilisi oldu ve bana soğuk yapmaya başladı bende onu engelledim. Geçen gün engeli kaldırıp nasılsın diye mesaj attım ve bana saydırmaya başladı. Meğersem bu adam bi arkadaşına eski mesajlarında benden bahsetmiş sevgilisi ben mesaj atmadan bir hafta önce onları görmüş soğuk davranmaya başlamış. Üstüne benim mesajımı görünce de ayrılmış. Mesajı nasıl gördü derseniz adamın instagramı kadında açıkmış haberim yoktu. Evlenme planları yapıyorlardı istemeden onların ayrılmasına sebep oldum böyle olsun istememiştim çok üzgünüm ne yapabilirim sizce?
şimdi burada, adamın hangi dönemde arkadaşına senden bahsettiğini bilmiyoruz
sevgilisi olduğu halde arkadaşına senden yani başka bi kadından bahseden kişi adam
ilişkisi olduğu halde geçmişteki birini konuşuyorsa bunun senle bi alakası yok
veya senin hakkında o kızla ilişkisi başlamamışken geçmişte arkadaşıyla konuştuysa da senin bi suçun yok

o son msjı atmana hata denebilir mi bilmiyorum ama gereksiz bi hareket yapmışsın
sana mesafe koyan insana bi de engelini kaldırıp msj atmaya ne gerek var ? ne amaçla attın o msjı?
çünkü en son bildiğin kadarıyla sevgilisi vardı
bu ilişkinin devam ettiğini ve mesajının huzur kaçırabileceğini düşünmen gerekirdi

sevgilisi varken arkadaşına senden bahsetmişse kadın bozulmakta çok haklı
ama ilişkileri yokken arkadaşına senden bahsetmişse kadın aşırı kıskanç bi ergen demek ki
ister ayrılsınlar ister barışsınlar seni ilgilendirmez
sen her taraftan engelle ve bi daha asla bulaşma

Barisacaksa barışırlar sizin artık yapacağınız bir şey yok ....malesef karmada aynı şeyi yaşamanız gerek hesap kapanır açık kalmaz böyle işler bu .... ....yani Sizinde evliliğe giden bir ilişkiniz ilerde biri nedeniyle zedelenecek yada bitecek onların ilişkisi biterse böyle sizede biri yazacak ilerde arkadaşça iyi niyetle nisanliniz da sizi terkedecek yada sevgiliniz umarım eşiniz olmadan karma hesabı kapatsın diyelim

X