Bime gelecek olan tefal düdüklü

07marla34

Her hata bakiredir tekrarı zevke girer
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
1.141
1.213
Herkese hayırlı geceler...
Bime 9 Ağustos ta tefal düdüklü tencere gelecekmiş. Piyasa fiyatı 400 civarında olan tencere bime 199 TL geliyormuş. Acaba fazla mı fiyatı uygun tereddüt mü etmeliyim yoksa bu zamana kadar hep memnun kaldığım tefal-rowenta grubuna bir kez daha mı güvenmeliyim
Ürün bu kullananlar fikir verirse sevinirim

Kadınlar
Bende aynı ürünü gördüm ilgimi çekti araştırırken sizin başlığı gördüm. Bende nutricook var çok memnun değilim çok da para vermiştim 800 civarı. Birde şansımı bunda deneyeyim diyorum sanırım ben alacağım
Nihayet cevap geldi çok teşekkür ederim 💐
Bende almayı düşünüyorum da fiyat fazla uygun olunca emin olamadım
Evimde tefal - rowenta grubunda ütü, süpürge, saç kurutma makinesi var kaç seneler oldu gayet memnunum . O yüzden arada kaldım belki bizlere yardımcı olacak yorumlar gelir🤗

tefalden memnunsanız alın. bimde satılıyor olması kalitesini etkilemez.
Cevabınız için teşekkürler 💐
Maalesef alamadım. Bir bim klasiği olmuş, 16 yaşında ki kızımı göndermiştim sabah 9 da
Almış ama bir yaşlı yurdum teyzesi elinden çekip almış ben 8den beri bekliyorum demiş ve koşarak kasaya gitmiş😅

Cevabınız için teşekkürler 💐
Maalesef alamadım. Bir bim klasiği olmuş, 16 yaşında ki kızımı göndermiştim sabah 9 da
Almış ama bir yaşlı yurdum teyzesi elinden çekip almış ben 8den beri bekliyorum demiş ve koşarak kasaya gitmiş😅
Tüh ! Belki bir ara tekrar gelir.
Ben kullanıyorum iki yıldır , gayet memnunum. Keşke de Tefalin üst modellerini alsaydım iyiydi demedim henüz.İşimi görüyor.Lastiğini makineye atmayıp elde yıkarsanız uzun zaman kullanılır tahminim.

Ben evlenmeden önce babam bana bim e gelen duduklulerden almış biri 12 lt biri de 5 lt . Evleneli 2 yıl oldu her ikisini de çok aktif kullandım ve her ikisinden de memnunum . büyük olanın markası hascevher , küçük olan netlon .

Tüh ! Belki bir ara tekrar gelir.
Ben kullanıyorum iki yıldır , gayet memnunum. Keşke de Tefalin üst modellerini alsaydım iyiydi demedim henüz.İşimi görüyor.Lastiğini makineye atmayıp elde yıkarsanız uzun zaman kullanılır tahminim.
İnşallah yakalarım, market başı 1 ürün getirdikleri için sıkıntı oluyor.
Gerçekten tefal ürünleri seviyorum sorunsuz, baş ağrıtmayan ürünlerr

Ben evlenmeden önce babam bana bim e gelen duduklulerden almış biri 12 lt biri de 5 lt . Evleneli 2 yıl oldu her ikisini de çok aktif kullandım ve her ikisinden de memnunum . büyük olanın markası hascevher , küçük olan netlon .
Güzel günlerde kullanın hepsini...
Netlon markasını bilmiyorum ama hascevher gayet güzel bende de küçük tencereler memnunum, tavsiyeniz aklıma olacaktır