Binali Yıldırım'dan İsmail Küçükkaya açıklaması: Su kaynattı

ince bilek

💔
Pro Üye
16 Temmuz 2010
19.695
55.163
http://m.medyafaresi.com/haber/binali-yildirimdan-ismail-kucukkaya-aciklamasi/912130

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Okan Bayülgen'in konuğu oldu.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Okan Bayülgen'in hazırlayıp sunduğu "Uykusuzlar Kulubü" adlı programın konuğu oldu. Yıldırım ortak yayına ilişkin yaptığı açıklamada, Küçükkaya'nın ilk zamanlar iyi olduğunu ancak su kaynattığını söyledi.

Binali Yıldırım, İstanbul projelerine ve gündeme ilişkin görüşlerini Okan Bayülgen'in hazırlayıp sunduğu programda gençlerle paylaştı. Programda, gençlere 10 GB internet sözünün hatırlatılması üzerine Yıldırım, kankam dediği gençlerle arasına kimsenin giremeyeceğini söyledi.
Staj yeri arayan genç kalmayacak
Yıldırım, üniversite gençlerine de staj müjdesi verdi. Üniversitelerle bu konuda protokol imzalayacağını söyleyen Yıldırım, İstanbul'da hiçbir üniversiteli gencin staj yeri diye sorunu olmayacağını ifade etti.
Otelden önce iyiydi
Zaman zaman Yıldırım'a takılan Okan Bayülgen, İsmail Küçükkaya'yı hatırlatınca ilginç bir diyalog yaşandı.
İşte Bayülgen-Yıldırım arasındaki o diyalog;
Okan Bayülgen: Benim gördüğün bir şey var. AK Parti'deki en neşeyi gülümseyen insan sizsiniz. Size gülmek çok yakışıyor.
Binali Yıldırım: Teşekkür ederim ne ısmarlayayım.
Okan Bayülgen: Ben de sizin gülmenizi çok hoş buluyorum. Siz beni nasıl buluyorsunuz? Ben de tatlı mıyım? Bunu ismail'e atfen söylüyorum.
Binali Yıldırım: Otel toplantısından önce daha iyiydiniz.
Binali Yıldırım: Gerginliği normale döndürmek lazım. Ben de tam da Bunu istiyordum. Muhalif birisini seçerek bu süreci başlatayım istedim. Ama o su kaynattı.

Ismail küçükkayanın bir hatası var, madem imamoğlu ile yüzyüze görüştüm yıldırım ile de yüzyüze görüşecektin. Resmen burada tuzak kurmuşlar. Sonuç istedikleri gibi olmayınca bunu kullandılar.
Bana göre program yanlıydı ama yıldırımın tarafındaydı. Asıl sorulması gereken hiç bir şey yıldırıma sorulmadı. Bakın tarafsızım denmesi için daha çok İmamoğluna yüklenildi. Ayrıca çok vasat bir programdı.

Haha binaliyi harcadilar bu konuda. Birde cikmis hakkimi helal etmiyorum diyor😂 secim sonucundan once deseydin ya bunu😂 okan bayulgenin programina baktiniz mi? Binaliyle yapilan konusma ne kadar dolu ve ilgincse imamogluyla o kadar bos ve skciydi😂 herkesi kucaklaya kucaklaya gulumseye gulumseye bakalim kac turist getircek😂

Ismail küçükkayanın bir hatası var, madem imamoğlu ile yüzyüze görüştüm yıldırım ile de yüzyüze görüşecektin. Resmen burada tuzak kurmuşlar. Sonuç istedikleri gibi olmayınca bunu kullandılar.
Bana göre program yanlıydı ama yıldırımın tarafındaydı. Asıl sorulması gereken hiç bir şey yıldırıma sorulmadı. Bakın tarafsızım denmesi için daha çok İmamoğluna yüklenildi. Ayrıca çok vasat bir programdı.
Binali Bey e de görüşmek istediğini söylemiş. İster İl teşkilatına geleyim isterseniz istediğiniz bir yerde görüşelim demiş. Binali Bey çok yoğunum deyince telefondan görüşmüşler. Kendisi bu açıklamayı yaptıydı.
Karaca soyisimli kişi bir çay bardağı su da fırtına kopartıyor. O zaman Binali Bey sen bana telefon açmadın görüşme teklif etmedin diye itiraz etmeliydi.

Binali Bey e de görüşmek istediğini söylemiş. İster İl teşkilatına geleyim isterseniz istediğiniz bir yerde görüşelim demiş. Binali Bey çok yoğunum deyince telefondan görüşmüşler. Kendisi bu açıklamayı yaptıydı.
Karaca soyisimli kişi bir çay bardağı su da fırtına kopartıyor. O zaman Binali Bey sen bana telefon açmadın görüşme teklif etmedin diye itiraz etmeliydi.
Işte ne olursa olsun madem imamoğlu ile yüzyüze görüştü yıldırımla da görüşmeliydi. Bence gerek yok diyerek daha o an plan yapılmış. Her hangi bir durumda kullanmak için.

X