Biontech aşısı regl gecikmesi yapan var mı ?

Kelebek1122

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
968
397
Biontech aşısı oldum ve reglim 7 gün gecikti. İdrar testi yaptım çok derinlerde hayali cizgi gölge gibi gördüm. 3 gün sonra tekrar farklı markayla israr testi yaptım negatif cıktı. Sarı akıntım var. Sürekli 2-3 günde bir regl olmuş gibi sancılanıyorum kesin oldum diyorum tuvalwte gidiyorum hiçbir şey yok. Bunları yaşayan var mı? Biontech in yan etkisi diye duydum dogru mudur

Biontech aşısı oldum ve reglim 7 gün gecikti. İdrar testi yaptım çok derinlerde hayali cizgi gölge gibi gördüm. 3 gün sonra tekrar farklı markayla israr testi yaptım negatif cıktı. Sarı akıntım var. Sürekli 2-3 günde bir regl olmuş gibi sancılanıyorum kesin oldum diyorum tuvalwte gidiyorum hiçbir şey yok. Bunları yaşayan var mı? Biontech in yan etkisi diye duydum dogru mudur
Benim de 5 gün gecikmem var, halâ regl olmadım. Testlerde negatif, sanırım aşının etkisi 😑

Benim 4 gün gecikti 1hafta önce aşı olmuştum ondan sanıyordum meğer hamilemisim

Negatifse takmayın olursunuz bence 10 gün 15 gün geciken var. Ben eczaneden test alırken sordum onlarda böyle biseyle karşılaşmadık karını duymadiklarini söylediler nitekim bende gebelikten olmamisim zaten ama burada çok okudum gecikenleri
Ama senin test pozitif çıkmış, benim hep negatif. Gecikmenin 6. Günü falan oldu offf

Bende gecikme olmadı aksine hep lekeleniyorum artık 😭😭

X